Reklama

Reklama

Reklama

Johnny Depp wraca na ekran! Wystąpi w produkcji Netflixa i zagra... Króla. Znów będzie na szczycie?

Johnny Depp przez swoją batalię ze swoją byłą żoną - Amber Heard, bardziej kojarzy się z salą sądową niż planem filmowym. Już niedługo się to zmieni, bo aktor znów wystąpi na ekranie. Tym razem dostał główną rolę w nowej produkcji Netflixa.

Przez Amber Heard nie zagrał w "Piratach z Karaibów"

Z powodu toczącej się przez wiele miesięcy batalii sądowej z Amber Heard (36 l.), kariera Deppa (59 l.) bardzo ucierpiała - a właściwie stanęła w miejscu. Wielu fanów zaczęło wątpić w to, czy kiedykolwiek zobaczy jeszcze aktora na ekranie. Przez zawirowania prawne i wiszący nad nim proces, aktor nie wystąpił w kolejnej części "Piratów z Karaibów". Ale to nie wszystko. 

To nie jedyna duża rola, która przepadła mu z powodu "procesu dekady". Johnny Depp miał się też pojawić w filmie "Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore'a". Ominęły go więc nie tylko duże pieniądze, ale też kontrakty na kolejne produkcje - oba tytuły to filmowe franczyzy z dużym potencjałem na kontynuacje.

Reklama

Johnny na szczęście nie czekał zbyt długo na "wielki powrót", bowiem otrzymał już angaż do najnowszego projektu Netflixa pt. "La Favorite". I chociaż nie będzie to raczej wielki hit na miarę "Piratów z Karaibów" (póki co, amerykański serwis streamingowy zatwierdził dystrybucję filmu tylko na rynku francuskim), to na pewno pomoże on wrócić aktorowi do branży. 

Kogo zagra Johnny Depp?

Film "La Favorite" ma opowiadać o losach Ludwika XV, a w szczególności o jego romansie z Madame du Barry. Johnny Depp wcieli się w rolę króla, a główną rolę kobiecą zagra Francuzka, Maiwenn Le Besco, która jest jednocześnie reżyserką całego widowiska. Film ma trafić do dystrybucji już w przyszłym roku. Zapewne będzie to dość kameralna produkcja, niemniej fani aktora na pewno zacierają ręce.

Ostatnim, jak do tej pory, tytułem w filmografii Johnny'ego Deppa pozostaje dramat obyczajowy "Monamata" z 2020. Aktor wcielił się tam w rolę fotografa wojennego, który wybiera się do Japonii by udokumentować skutki zakażenia rtęcią mieszkańców nadmorskich miejscowości. 

Trzymamy kciuki za powrót aktora przed kamerę i życzymy mu ról na miarę jego największych hitów!

Zobacz też:

Tomasz Lis pisał też do innych pracownic!!

Była wokalistka "Ich Troje" ujawnia prawdę

Bogusław Linda z żoną pozuje na ściance!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Johnny Depp | Amber Heard

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy