Przejdź na stronę główną Interia.pl

Joanna Trzepiecińska gotowa na życie we dwoje

Joanna Trzepiecińska (52 l.) potrzebowała sporo czasu, by zacząć od nowa.

Wychodzą na wspólne spacery i po zakupy do pobliskiego warzywniaka. Joanna Trzepiecińska odważniej niż dotychczas pokazuje się z ukochanym Piotrem, który coraz częściej pomieszkuje u niej na warszawskim Żoliborzu.

Reklama

- Dotychczas nawet późno w nocy Piotr wracał do siebie na Mokotów. Teraz to już się rzadziej zdarza - zdradza tygodnikowi "Życie na gorąco" znajoma pary.

Aktorka potrzebowała sporo czasu, aby wszystko od nowa poukładać. Kiedy osiem lat temu źle działo się w jej małżeństwie z Januszem Andermanem, nie przypuszczała, że ten kryzys zakończy się rozwodem.

Pisarz zostawił żonę oraz synów Wiktora i Karola dla dziennikarki. Joanna długo cierpiała. Skoncentrowała się na dzieciach.

- Dopiero kiedy skończyła pięćdziesiąt lat, a synowie podrośli, dojrzała do zmian. Na swojej drodze spotkała Piotra, z którym najpierw bardzo się zaprzyjaźniła, z czasem narodziła się miłość - dodaje znajoma.

Piotr ma duszę artysty i podróżniczą pasję. Aktorka czuje, że odnalazła kogoś, z kim chce układać sobie życie. Jest gotowa na wspólne zamieszkanie. Chce cieszyć się życiem u boku kogoś wyjątkowego. Już wie, że Piotr jest właśnie tym jedynym.

***

Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:


Dowiedz się więcej na temat: Joanna Trzepecińska

Reklama

Reklama

Reklama