Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Joanna Racewicz z nowym przyjacielem! Kto to?

Jak czytamy w "Dobry Tygodniu", na jednej z imprez Joanna Racewicz (44 l.) pojawiła się w towarzystwie tajemniczego mężczyzny. Kim on jest?

W minionym tygodniu dziennikarka pokazała się na pokazie kolekcji jednej z zaprzyjaźnionych projektantek i wywołała spore poruszenie. U boku Joanny Racewicz pojawił się bowiem nowy mężczyzna. 

Reklama

- Nic nie mogę zdradzić, bo mam taki zwyczaj, że nie komentuję mojego życia prywatnego - odpowiadała prezenterka na pytania o osobę, w której towarzystwie przyszła. 

Naciskana przez dziennikarzy, czy nieznajomy to tylko przyjaciel, czy też ktoś więcej powiedziała jedynie: "Przyjaciel, nikt więcej".

Widać było jednak, że z kolegą bardzo dobrze się bawiła. Być może to właśnie on wybrał się z Joanną do Ameryki. Dziennikarka spędziła za oceanem kilka dni i jest pod ogromnym wrażeniem wschodniego wybrzeża Stanów. 

Tym razem nie zabrała ze sobą synka, co wcześniej jej się nie zdarzało. Igor (9 l.) spędza z mamą każdą wolną chwilę.

Przypomnijmy, że po tragicznej śmierci męża w katastrofie smoleńskiej w 2010 roku, Racewicz z nikim nie związała się na stałe. A pilot, z którym była widywana, już nie pojawia się u jej boku. 

***
Zobacz więcej materiałów

Dowiedz się więcej na temat: Joanna Racewicz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje