Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Joanna Moro zdecydowała się zrobić to w ciąży!

Joanna Moro (34 l.) pochwaliła się w sieci zdjęciem USG dziecka. Aktorka zdradziła kilka ciekawych szczegółów związanych z ciążą!

Przeszło miesiąc temu Joanna Moro ogłosiła światu, że spodziewa się trzeciego dziecka. Początkowo mówiła, że nie zamierza obnosić się ze swoim stanem błogosławionym w social mediach, ale wygląda na to, że zmieniła zdanie.

Reklama

W pierwszych tygodniach ciąży, będąc jeszcze na wakacjach, wzbudzała sensację, co rusz publikując gorące zdjęcia w bikini. Przypomnijmy, że aktorka związana jest z Mirosławem Szpilewskim, z którym ma już dwóch synów - Mikołaja (9 l.) i Jeremiego (6 l.)

Gwiazda ma nadzieję, że tym razem doczeka się córki. Na razie aktorka nie zdradza płci dziecka, jednak plotkuje się, że marzenie Joasi się spełni.

Podobno razem z mężem mają już wybrane imię dla pociechy. Na swoim Instagramie aktorka opublikowała zdjęcie USG dziecka i przekazała fanom radosną nowinę. 

Okazuje się, że dziecko rozwija się prawidłowo i nie ma żadnych powodów do zmartwień. 

Asia zdaje sobie sprawę, że takie badania są bardzo ważne, dlatego postanowiła zachęcić wszystkie kobiety do tego, by regularnie się badały i wykonywały USG ginekologiczne, bez względu na to, czy są w ciąży, czy nie. 

"To piękne, że możemy kontrolować rozwój swojej pociechy jeszcze w brzuszku. Ale... pamiętajcie kobietki, że i Wy powinnyście się regularnie badać i wykonywać USG ginekologiczne chociaż raz do roku" - napisała na Instagramie Moro.  

Aktorka zdecydowała się również dołączyć do akcji społecznej, która ma na celu uświadomienie kobietom w ciąży, że picie alkoholu nawet w małych ilościach może poważnie zaszkodzić dziecku. 

Co myślicie o takim zaangażowaniu Moro w tematy społeczne? Zachęciła was do badań?  


***
Zobacz więcej materiałów wideo:


pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Joanna Moro

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje