Reklama
Reklama

Joanna Kulig dostała intratną propozycję w Cannes! Czemu odmówiła? Powód zaskakuje! (TYLKO U NAS)

Joanna Kulig od czasu sukcesu "Zimnej wojny" nie zwalnia tempa! Gra w produkcjach w Polsce i na całym świecie u boku gwiazd największego formatu, więc propozycja, którą dostała, mogła umieścić ją na piedestale... czemu się nie zgodziła?

Joanna Kulig i światowa kariera

Zaledwie kilka dni temu donosiliśmy o kolejnym, wielkim sukcesie Joanny Kulig - aktorka zagra u boku Anne Hathaway w komedii romantycznej "She came to me"! W obsadzie znaleźli się także Tahar Rahim i Matthew Broderick.

Joanna Kulig widoki na światową sławę zyskała po ogromnym sukcesie "Zimnej Wojny" Pawła Pawlikowskiego, który miał aż trzy nominacje do Oscarów. Od czasu tego sukcesu Joanna wystąpiła w serialu "The Eddy" Netflixa, Polkę można było też podziwiać w serialu Amazona "Hanna".

Reklama

Ostatnio pojawiły się także informacje o jej występie w powstającym francuskim filmie "Kompromis". Na fali kiełkującej hollywoodzkiej kariery - jak udało nam się dowiedzieć - Joanna Kulig dostała jeszcze jedną, wyjątkową propozycję, która mogła dać prawdziwego "kopa" jej karierze! Czemu odmówiła?

Festiwal w Cannes

Joanna Kulig otrzymała wyjątkową propozycję. Okazuje się, że nasza gwiazda miała szansę dostąpić ogromnego honoru i zasiadać w jury konkursowym podczas festiwalu w Cannes. Czemu więc zrezygnowała z takiej szansy?

W ostatnich latach w jury konkursu zasiadali między innymi Cate Blanchett, Spike Lee, Pedro Almodowar, Robert De Niro, Tim Burton, Sean Penn, Quentin Tarantino, David Lynch, bracia Coen czy Steven Spilberg.

Oby siedmioodcinkowy serial "Pajęczyna" dla Playera TVN był wart zrezygnowania z takiej szansy na nawiązanie świetnych relacji ze światowymi gwiazdami, oraz możliwości podłapania kontaktów zawodowych... Czas pokaże.

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Kulig | Cannes | Festiwal w Cannes
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy