Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Joanna Kulig na premierze filmu. Założyła koszulkę od luksusowego projektanta

Joanna Kulig (38 l.) wybrała się ostatnio na premierę nowego filmu Małgorzaty Szumowskiej. Na tę okazję ubrała się - na pozór - bardzo skromnie. Lecz jeśli przypatrzeć się bliżej na napis na jej białej koszulce, okaże się, że "było jakby luksusowo".

Udana, międzynarodowa kariera aktorska, szczęśliwe małżeństwo, zdrowy, uroczy synek - Joanna Kulig nie ma na co narzekać. W jej życiu układa się naprawdę dobrze. 

Niedawno "Super Express" donosił, że aktorka pracuje na planie francuskiego dreszczowca "Kompromis". Według relacji tabloidu, produkcja zapewniła jej iście królewskie warunki. Ma mieszkać w ekskluzywnym hotelu, a w pracy do jej dyspozycji oddelegowano przyczepę i zapewniono specjalny catering. 

Ile zarabia Joanna Kulig?

"SE" przekonywał, że za angaż przy filmie Kulig zgarnie 250 tysięcy euro, czyli trochę ponad milion złotych! A nie ma to być jej rekord. Ponoć niegdyś w USA zarabiała ponad 25 tysięcy dolarów za jeden dzień zdjęciowy. 

Reklama

Jeśli to wszystko prawda, nie ma się co dziwić, że stać ją na to, aby kupić, właściwie co tylko sobie wymarzy.

Joanna Kulig na premierze filmu "Śniegu już nigdy nie będzie"

Ostatnio aktorka pojawiła się na premierze filmu w reżyserii Małgorzaty Szumowskiej, "Śniegu już nigdy nie będzie". Na tę okazję Joanna ubrała się, na pozór, bardzo skromnie. Buty na niewysokim obcasie, czarne spodnie i dopasowana do nich marynarka oraz biała koszulka. 

Okazuje się jednak, że nie był to zwykły t-shirt, a podkoszulek od luksusowego francuskiego domu mody, Maison Margiela. Ceny za takie koszulki wahają się od kilkuset do nawet kilku tysięcy złotych. 

Jak wam się podoba?


pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Joanna Kulig

Reklama

Reklama

Reklama