Reklama

Reklama

Reklama

Joanna Krupa zrezygnowała z luksusowych ubrań, bo boi się inflacji. Teraz oszczędza!

Joanna Krupa podziela problemy współczesnych Polaków, bojąc się postępującej inflacji. Ceny wciąż rosną, a pieniędzy nie przybywa. Trzeba więc oszczędzać! Asia zdradziła, jak radzi sobie z odkładaniem pieniędzy. Skorzystajcie z jej sposobu!

Joanna Krupa narzeka na inflację

Joanna Krupa stawia na przemyślane stylizacje, za które niekiedy musi zapłacić bajońskie sumy. I chociaż wydawałoby się, że gwiazda TVN nie może narzekać na problemy finansowe, nawet Asia zaczyna bać się o przyszłość. Inflacja, która obecnie niczym mroczne widmo wisi nad Polską i sprawia, że wszystkie produkty drożeją z dnia na dzień, przeraża nawet celebrytów. Asia opowiedziała ostatnio o tym, że ceny poszybowały w górę również za granicą. Powołała się na Stany Zjednoczone, w których często przebywa.

Reklama

W Stanach też inflacja jest masakryczna. Benzyna też jest bardzo droga. Odkąd jeżdżę autem, nie była taka droga. Jak przyjeżdżam ze Stanów, to tutaj i tak jest taniej. Nieruchomości też poszły w górę - powiedziała prowadząca Top Model.

Joanna Krupa zdradziła, jak oszczędza

To niepokojące zjawisko zmusiło Asię do powzięcia poważnej decyzji - modelka zaczęła oszczędzać. Na swoim Instagramie zdradziła, jak zamierza to zrobić.

Asia zamierza też zainwestować w nieruchomości. Krupa myśli o zakupie posiadłości w egzotycznym miejscu, by mogła tam spędzać wakacje. Co więcej, Asia chciałaby żyć luksusowo za granicą, nie wydając więcej niż dotychczas.

"Jest taki moment, że chcesz coś kupić, ale nie chcesz przepłacić i mieć miejsce na wakacje. Why not! Byliśmy z mężem na wakacjach i też myśleliśmy sobie, czy mieć taki domek. Poziom życia za te pieniądze co tutaj lub w Stanach to bardzo luksusowo można byłoby żyć w Tajlandii" - powiedziała serwisowi Pudelek.pl.

Joanna wie, jak dużą wartość mają dla ludzi pieniądze, jednak sama zawsze próbowała się nimi dzielić na różne sposoby. Wspierała akcje charytatywne, a nawet zrzekła się swoich prezentów ślubnych, o czym wspomniała niedawno, komentując aferę kopertową wokół wesela Karoliny Pisarek.

Zobacz też:

Joanna Krupa wspiera Magdę Stępień. "Życzę jej, żeby jakoś do siebie doszła"

Krupa zbulwersowana wyznaniem Pisarek na temat kopert. Czy odżyje dawny konflikt między paniami?

Joanna Krupa z 2-letnią córką na salonach, a Sokołowska zdobywa ściankę w połogu!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Krupa

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy