Reklama

Reklama

Reklama

Joanna Krupa zaręczona?! Szokujący filmik ze świąt

Joanna Krupa (38 l.) bardzo rozpaczała po rozstaniu z Romainem Zago (45 l.), ale postanowiła nie płakać po nim zbyt długo. Okazuje się, że celebrytka niedługo może ponownie wyjść za mąż!

Modelka długo opowiadała w rozmaitych wywiadach, jak bardzo zaskoczona była tym, że jej były mąż chce się z nią rozwieźć. Twierdziła, że było to dla niej okropne wydarzenie i nie wie sama, ile łez przez to wylała.

Jednak niedługo po rozwodzie Joanna zaczęła spotykać się z kimś wyjątkowym i sama przyznała, że owszem, jest w nowym związku! Jak donosi tabloid "Fakt", Krupa kilka miesięcy po rozwodzie już myśli o kolejnym ślubie!

"Podczas rodzinnej kolacji Arthur poprosił panią Jolę o rękę córki, a ona się zgodziła! Śmieje się, że chyba oszalała, bo naprawdę myśli poważnie o ślubie. A przecież Arthura niewiele ponad dwa miesiące" - zdradza w rozmowie z gazetą znajoma Krupy.

Reklama

Para poznała się w październiku podczas spaceru ze swoimi psami. Od tamtego czasu są po prostu nierozłączni i wygląda na to, że Joanna spotkała swoją bratnią duszę, skoro zgodziła się wyjść za nowego ukochanego.

Biorąc pod uwagę to, jak szybko toczą się sprawy między tymi dwojga, to ślubu również możemy spodziewać się niedługo! Te święta były z pewnością magiczne dla Aśki, chociaż na filmiku, który opublikowała w mediach społecznościowych niespecjalnie czuć magię świąt. Na zamieszczonym nagraniu uroczo wyzywa się z siostrą, siedząc przy choince.

Ciekawe, co na te epitety rzucane w stronę Joanny powiedział narzeczony gwiazdy. 

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Krupa

Reklama

Reklama

Reklama