Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Joanna Krupa szczerze o Adamie Levine!

Joanna Krupa (38 l.) odkąd rozwiodła się z Romainem Zago (44 l.), korzysta z życia, ile tylko może. Jednak jest coś, do czego by się na pewno nie posunęła…

Ostatnio w mediach pojawiły się doniesienia, że modelka jest zauroczona wokalistą zespołu Maroon 5, który 10 lat temu chciał umówić się z polską celebrytką.

Reklama

Teraz, kiedy Joasia jest wolna, wydawać by się mogło, że nic nie stoi na przeszkodzie, by zawalczyła o amerykańskiego gwiazdora. Jednak jak wiadomo, piosenkarz jest żonaty i oczekuje drugiego dziecka!

Podejrzenia o to, że Asia mogłaby umówić się z zajętym mężczyzną, który w dodatku jest ojcem, nie mieści się w głowie modelki. Plotki, które zaczęły krążyć w show-biznesie bardzo zabolały Krupę. Postanowiła wypowiedzieć się na ten temat i z tej okazji nagrała film, który opublikowała w sieci.

"Ja bym nigdy nie chciała iść na randkę z kimś, kto ma żonę. Gratulacje dla niego i jego pięknej żony, że jest w ciąży z drugim dzieckiem" - wyznała poważnym tonem gwiazda. 

Jak sama też wspomina, 10 lat temu menedżer Adama dzwonił by umówić wokalistę na randkę z Joanną, ale ta odmówiła, bo właśnie zaczęła spotykać się wówczas z Romainem.

"Nie chce iść na randkę z Adamem Levine. Cieszę się, że jest żonaty, szczęśliwy, nie znamy się prywatnie" - zakończyła stanowczo Joanna.

Teraz już chyba nikt nie podejrzewa modelki o chęć rozbijania cudzego związku. Miejmy nadzieję, że Joasia jeszcze pozna kogoś, z kim będzie szczęśliwa.  

Dowiedz się więcej na temat: Joanna Krupa

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje