Joanna Krupa dostaje roznegliżowane zdjęcia od fanów
Joanna Krupa, może pochwalić się licznym gronem fanów. Na Instagramie obserwuje ją 1,8 mln osób. Jak się okazuje, propozycje firtów i romansów to codzienność dla gwiazdy. Chociaż Krupa w 2018 roku zaręczyła się i wzięła ślub z przedsiębiorcą Douglasem Nunesem, urodziła córkę Ashę-Leigh, nie traci na atrakcyjności w oczach wielbicieli. Niektórzy mężczyźni chętnie przysyłają kobiecie dwuznaczne propozycje.
Jeśli facet chce flirtować, to i tak flirtuje niezależnie od tego, czy ktoś jest zajęty, czy nie
Modelka nie ukrywała jednak, że niepożądane wiadomości to nie wszystko. Bywa i tak, że na jej skrzynkę spływają roznegliżowane zdjęcia różnych mężczyzn. Jak zaznaczyła, nie przechodzi obojętnie wobec tego typu zachowań.
Jeśli ktoś pisze głupie komentarze lub wysyła mi niepotrzebne zdjęcia, to blokuję takich ludzi
Joanna Krupa podejmuje kontakt z obserwatorkami
W rozmowie z Plejadą, Joanna Krupa uchyliła rąbka tajemnicy związanej z mediami społecznościowymi. Jak przyznała, najczęściej to kobiety decydują się z nią skontaktować, ponieważ to one stanowią większą część jej obserwatorów.
Piszą do mnie mamy, które proszą o rady albo widzą coś na zdjęciu lub wideo i mnie dają rady. To może być szokujące, ale większość moich obserwatorów to kobiety
Zobacz też:
Krzysztof Krawczyk junior dostał ataku furii. Matka jego partnerki kazała mu się wyprowadzić
Cristiano Ronaldo przekazał tragiczne wieści. Nie żyje jego syn
Przykra sytuacja na święta u Lewandowskich. Mama Anny padła ofiarą oszustów
Zełenski: Bitwa o Donbas właśnie się rozpoczęła










