Reklama
Reklama

Joanna Górska pokonała raka. Teraz przeszła metamorfozę i zapuściła bujną grzywkę! Ładnie?

Joanna Górska to dziennikarka, pierwotnie związana z Polsatem, później przeszła do Telewizji Polskiej. Gwiazda jeszcze niedawno walczyła z rakiem, a przez chemioterapię musiała ściąć włosy. Obecnie prezentuje się wspaniale, do tego zapuściła grzywkę! Podoba Wam się?

Joanna Górska to dziennikarka i prezenterka telewizyjna, która przez długi czas była związana z Polsatem. Później przeniosła się do TVP, gdzie pracowała w redakcji "Wiadomości".

Prywatnie dziennikarka jest związana z podróżnikiem, Robertem Szulcem. Życie gwiazdy diametralnie się zmieniło, kiedy wykryto u niej nowotwór piersi. Joanna Górska zwycięsko wyszła z choroby, mając do dyspozycji wsparcie męża. Gwiazda jest bardzo wdzięczna, że partner towarzyszył jej cały czas w chorobie i późniejszej rekonwalescencji.

Reklama

Joanna Górska zapuściła bujną grzywkę!

W wyniku intensywnego leczenia dziennikarka musiała pożegnać się na jakiś czas ze swoimi włosami. Na szczęście, chemioterapia przyniosła efekty i Joanna Górska mogła z powrotem zacząć zapuszczać włosy. Swoją metamorfozę na bieżąco komentowała w mediach społecznościowych, żeby dać siłę wszystkim kobietom, które mierzą się z podobnymi problemami.

Obecnie gwiazda może z powrotem cieszyć się wymarzoną fryzurą! Gwiazda intensywnie dba o swoje włosy, a ostatnio na Instagramie pochwaliła się... piękną grzywką! Górska wręcz promienieje na zdjęciach, a my cieszymy się jej dobrym samopoczuciem.

Podoba Wam się dziennikarka w takim wydaniu!

Zobacz też: 

Księżna Charlene jest poważnie chora. "Prawie umarła w RPA"

Dagmara Kaźmierska czeka na ślub syna. Nie ma żadnych wątpliwości

Żaryn: cyniczna gra na wymęczenie naszych żołnierzy

***

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym INSTAGRAMIE Pomponik.pl

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Górska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy