Reklama
Reklama

Joanna Brodzik jeszcze nigdy nie była tak szczera. Po latach milczenia ujawniła wstydliwy sekret

Joanna Brodzik, która przed laty - będąc u szczytu sławy - nieoczekiwanie zniknęła z show-biznesu, ostatnio coraz częściej pojawia się w mediach. Niedawno udzieliła osobistego wywiadu dziennikarce Małgorzacie Ohme. Gwiazda "Magdy M" zdradziła jedną ze swoich wielkich tajemnic.

Joanna Brodzika była wielką gwiazdą

Joanna Brodzik jeszcze na początku lat dwutysięcznych była jedną z najpopularniejszych polskich gwiazd. Swoją karierę aktorską rozpoczęła grając epizody w takich produkcjach jak "Klan", "Graczykowie" i "Ogniem i mieczem". Jednak największą sławę zyskała dzięki niezapomnianej roli Kasi w kultowym sitcomie "Kasia i Tomek". Na planie serialu poznała swojego przyszłego partnera i ojca swoich dzieci - Pawła Wilczaka.

Reklama

Zabawne perypetie tytułowej pary oparte na francuskim formacie "Un gars, une fille", według scenariusza Guya A. Lepage’a, okazały się w naszym kraju prawdziwym hitem i sprawiły, że Joanna Brodzik zyskała wielką sławę i sympatię widzów. 

Z czasem aktorka otrzymywała coraz więcej propozycji zagrania w produkcjach, które potwierdziły jej status filmowej gwiazdy. W kolejnych latach miała okazję wystąpić w kinowym przeboju "Nigdy w życiu" i serii ekranizacji prozy Małgorzaty Kalicińskiej - "Dom nad rozlewiskiem" oraz jego licznych kontynuacjach.

U szczytu sławy Joanna Brodzik nieoczekiwanie zdecydowała wycofać się z show-biznesu. Partnerka Pawła Wilczaka skupiła się na życiu rodzinnym i wychowaniu pociech.

Joanna Brodzik opowiada o niełatwym dzieciństwie

Jednak ostatnio aktorka coraz częściej zaczęła pojawiać się w mediach. Niedawno gościła w podcaście Małgorzaty Ohme "Lajf noł makeup".

Była gwiazda "Kasi i Tomka" zaskoczyła fanów wieloma szczegółami z życia prywatnego, które jak do tej pory skrzętnie utrzymywała w tajemnicy. Okazało się, że 51-latka nie miała łatwego dzieciństwa. Przez wiele lat Joanna Brodzik miała problem z rówieśnikami. Koledzy i koleżanki naśmiewali się nie tylko z wyglądu przyszłej aktorki, ale także dlatego, że dziewczynka wychowywała się bez ojca.

"Byłam zawstydzona, bo byłam dzieckiem z nieprawego łoża, byłam zawstydzona, bo byłam dziewczyną o chłopięcej urodzie z ciemnym wąsem" - zdradziła w rozmowie z dziennikarką.

Przy okazji jednego z wcześniejszych wywiadów, który ukazał się w "Wysokich obcasach" Joanna Brodzik przyznała, że po latach znów nawiązała kontakt ze swoim ojcem. O wydarzeniach z czasów dzieciństwa opowiadała także w rozmowie z dziennikarzami "Świata gwiazd".

"Zawsze podkreślali, że jestem owocem wielkiej, czystej miłości. Ich losy tak się potoczyły, że nie było im dane sprawdzić, czy ich miłość ma szansę, by przetrwać" - podsumowała.

Zobacz też:

Brodzik musiała pilnie zmienić to w swoim życiu. Teraz się przyznała

Joanna Brodzik uczyła się w prestiżowej szkole kulinarnej. Mało kto o tym wiedział

Projektant skomentował ubiór Brodzik. Tak ostro jeszcze nie było

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Brodzik
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy