Reklama
Reklama

Jeszcze niedawno mówił, że już się nie ożeni. A teraz? Ale zaskoczenie

Marcin Hakiel ma za sobą trudny czas. Jego małżeństwo dwa lata temu rozpadło się i tancerz deklarował, że już nigdy więcej się nie ożenił. Czyżby jednak zmienił zdanie? Słowa, które napisała jego ukochana, Dominika, dają do myślenia…

Marcin Hakiel jest szczęśliwy u boku Dominiki

Marcin Hakiel od kilku dobrych miesięcy układa sobie życie u boku pięknej Dominiki. To już druga kobieta o tym imieniu w jego życiu. Z pierwszą, z którą związał się tuż po rozwodzie, rozstał się jednak dość szybko.

Obecna partnerka tancerza ma zupełnie inne podejście do wielu rzeczy niż jej poprzedniczka. W przeciwieństwie do niej, chętnie pokazuje się publicznie, zasiadła na widowni "Tańca z gwiazdami", udziela wywiadów i prowadzi otwarte konto na Instagramie. To właśnie tam padły ostatnio słowa, które dają do myślenia w kwestii jej związku z Hakielem. Co takiego napisała?

Reklama

Marcin Hakiel i Dominika są już po ślubie? Skierowała wymowne słowa

Kilka miesięcy temu, kiedy Marcin Hakiel był po rozstaniu z poprzednią partnerką, a nie był jeszcze w związku z obecną, wziął udział w programie Kuby Wojewódzkiego. Jako że dziennikarz znany jest z zadawania niewygodnych pytań, również w tym przypadku dociekał wielu rzeczy.

Spytał Hakiela m.in. o to, czy zamierza się jeszcze kiedyś ożenić. Wówczas ze strony tancerza padła zdecydowana odpowiedź, że nie przewiduje takiej możliwości. "A po co dzisiaj to?" - odpowiedział.

Ku zaskoczeniu wszystkich ten konkretny fragment programu udostępniła właśnie na swoim profilu Dominika i dodała wymowny dopisek: "Rychło w czas". Jakby tego było mało, Marcin Hakiel udostępnił jej relację i dodał od siebie komentarz w języku angielskim "busted", co oznacza "złapany".

Czyżby więc para chciała nam w ten sposób przekazać, że są już po ślubie lub właśnie zamierzają go wziąć? Wiele na to wskazuje. Póki co chyba jednak nie chcą tego ogłaszać, gdyż pytanie "Plotka" o tę konkretną kwestię Marcin Hakiel zbył milczeniem.

Kto wie, może wkrótce pochwali się oficjalnie radosną nowiną.

Zobacz też:

Smaszcz podsumowuje mężczyzn: "Wszyscy kłamią". Niespodziewanie nawiązała do Hakiela

Pochwalił się zdjęciem z Dominiką, a fani natychmiast zaczęli komentować. Mieli ważną okazję

Mało kto pamięta pierwszą miłość Hakiela. Jeszcze w czasach przed Cichopek

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marcin Hakiel
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy