Reklama
Reklama

Jessica Mercedes pochwaliła się tajemniczym weselem. Celebrytka wzięła ślub... i to z kim!

Jessica Mercedes (29 l.) zaskoczyła fanów swoim niecodziennym wyznaniem. Blogerka modowa i influencerka wyjawiła, że wzięła ślub sama ze sobą! Ceremonia zaślubin odbyła się podczas wyjątkowej podróży! Sprawdźcie szczegóły!

Jessica Mercedes karierę w mediach zaczęła w 2010 roku, gdy założyła swojego bloga modowego. Kobieta raczyła inne osoby swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi stylu i szybko stała się popularna. Następnie przeniosła swoje działania do mediów społecznościowych, gdzie z powodzeniem rozwija konta.

Nie da się ukryć, że Jess jak ryba w wodzie czuje się na Instagramie, gdzie co chwilę publikuje kadry z życia zawodowego i prywatnego.

Celebrytka była również zamieszana w skandale. Kilka lat temu głośno było o "aferze metkowej" w jej firmie "Veclaim". Przypomnijmy, że ubrania sprzedawane pod jej marką wcale nie były szyte w rodzimej szwalni, jak przez lata zapewniała, a za granicą. Ostatecznie to UOKiK zajął się całą sprawą, a celebrytka była zmuszona oddać oszukanym klientom pieniądze.

Reklama

Kilka tygodni temu Mercedes znów była na ustach wszystkich, a to za sprawą nieekologicznego lotu prywatnym samolotem z Warszawy do... Łodzi.

Jak się okazuje, 29-latka nic nie robi sobie z krytycznych uwag skierowanych w jej stronę i jakby nigdy nic nadal publikuje coraz to nowsze materiały.

Niedawno influencerka zaskoczyła fanów i wyjawiła, że wzięła ślub!

Jessica Mercedes wzięła ślub... sama ze sobą!

Gwiazdka Instagrama przez długi czas była w związku z Jakubem Karasiem, artystą muzycznym znanym z zespołu The Dumplings. Media co jakiś czas pisały o niesnaskach w ich relacji, rozstaniach i powrotach, jednak ostatecznie Jessica i Kuba postanowili definitywnie się rozstać.

Od tego czasu 29-latka pozostawała sama, ale okazało się, że wcale nie odczuwa samotności. Szafiarka skupiła się na rozwoju osobistym, medytacji i duchowości.

Wybrała się nawet w podróż do Meksyku, a tam na obozie odkrywała siebie. Ostatecznie przygoda na wczasach skończyła się ślubem z... samą sobą!

"Jestem emocjonalna, jak zawsze, ale to było najpiękniejsze 5 dni w moim życiu. Pierwszy raz w moim życiu zrobiłam coś tylko dla siebie. Będę bardzo tęsknić za dziewczynami, ale czuję, że nawiązałam tu przyjaźnie na całe życie i nauczyłam się zupełnie nowego podejścia do siebie, do innych ludzi i do świata" - opisała wojaże na InstaStories.

Jess ze szczegółami opisała przygotowania do zaślubin, a także jak wyglądała ceremonia. Okazało się, że uczestniczki obozu ubrane były na biało, na głowach miały wianki, a ślubowanie miało miejsce na plaży. Rytuał zakończył się hucznym weselem.

"Ja obiecałam sobie, że będę siebie kochać z całego serca, nigdy już siebie nie zdradzę i będę ze sobą na zawsze" - opowiedziała o przeżyciach.

Przeczytajcie również:

Gwiazdy na pokazie Przybylskiego. Panterkowy Zalewski i Żabson z prawie nagą dziewczyną. Działo się!

Te gwiazdy lubią wyróżniać się z tłumu. To najodważniejsze stylizacje sezonu

Jessica Mercedes powiększyła usta? "Wątpię, żeby się przyznała"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Jessica Mercedes
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy