Reklama
Reklama

Jerzy Połomski w coraz gorszym stanie! Menadżerka ujawnia przykrą prawdę

Jerzy Połomski półtora miesiąca temu trafił do Domu Artysty Weterana w Skolimowie. Jeden z tablodiów poinformował ostatnio, jakoby 88-letni muzyk zrezygnował całkowicie z widzeń ze znajomymi i odciął się od świata. Teraz głos w tej sprawie zabrała menadżerka legendarnego piosenkarza, która ujawniła prawdę o stanie zdrowia gwiazdora.

Stan Jerzego Połomskiego (sprawdź!) w ostatnim czasie bardzo się pogorszył. Artysta miał sam zdecydować o tym, że chce znaleźć się w Domu Artysty Weterana w Skolimowie. Tak też się stało.

Gdy wyszło na jaw, że legendarny muzyk trafił do domu opieki, media zainteresowały się sprawą. "Super Express" poinformował, że bliscy przyjaciele Połomskiego próbowali odwiedzić go w domu opieki, jednak zostali odprawieni z kwitkiem.

Z podobnym problemem zmierzył się Krzysztof Skiba, który próbował telefonicznie skontaktować się z Połomskim, jednak usłyszał od personelu, że muzyk nie przebywa w ośrodku w Skolimowie!

Reklama

Jerzy Połomski w coraz gorszym stanie. Menadżerka Violetta Lewandowska zabrała głos

W końcu głos w sprawie stanu zdrowia zabrała menadżerka Połomskiego. W rozmowie z "Faktem" kobieta przyznała, że Jerzemu coraz bardziej zaczyna pogarszać się słuch i pamięć.

Okazuje się, że muzyk ma również dość poważne problemy z pamięcią, dlatego umieszczenie go w specjalistycznym ośrodku było najlepszym rozwiązaniem. 

Co prawda piosenkarz ma rodzeństwo, ale ani siostra, ani brat nie są w stanie wziąć tak dużej odpowiedzialności, jakim byłaby 24-godzinna opieka nad schorowanym Połomskim.

Kobieta przyznała również, że Jerzy Połomski sam chciał znaleźć się w ośrodku, gdyż jak wiele razy mówił - kocha to miejsce.

***
Zobacz więcej materiałów wideo:

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Jerzy Połomski | Dom Artysty Weterana w Skolimowie
Reklama
Reklama
Reklama