Reklama
Reklama

Jennifer Lopez ujawniła powody rozstania z Benem Affleckiem! Długo to ukrywała!

Jennifer Lopez (52 l.) i Ben Affleck (49 l.) jakiś czas temu zszokowali wszystkich. Okazało się, że para po 18 latach rozłąki postanowiła wrócić do siebie. Niedawno pojawiły się nawet plotki, że szukają surogatki... Teraz Lopez wyjawiła prawdziwe powody ich rozstania przed laty. Przyznała to po wielu latach!

Jennifer Lopezi Ben Affleck kilkanaście lat temu byli jedną z najgorętszy par w show-biznesie. Ich związek rozpalał fanów na całym świecie. Interesowali się nimi również paparazzi i media, które śledziły niemalże każdy ich krok.

Gdy tylko pojawiły się plotki, że pomiędzy tą dwójką znowu iskrzy, zainteresowanie Lopez i Affleckiem znowu urosło do niebotycznych rozmiarów. Para przez długi czas nie komentowała swojej relacji, jednak paparazzi kilka razy przyłapali ich razem.

Reklama

Oficjalna "premiera" ich związku miała miejsce na czerwonym dywanie podczas Festiwalu Filmowego w Wenecji. Później wszystko potoczyło się błyskawicznie. Amerykańskie tabloidy donosiły, że Affleck w lipcu oświadczył się Lopez i że para planuje ślub.

Ceremonia miałaby odbyć się w jednej z zamkowych rezydencji we Włoszech. Plotkowano nawet, że drużbą pana młodego zostanie Matt Damon, wieloletni przyjaciel gwiazdora. Mimo że niektórzy spekulowali, że ten związek to tylko ustawka - oni wciąż są razem.

Jakiś czas temu plotkowano również, że ich rodzina wkrótce się powiększy. "Us Weekly" przekonywał, że para intensywnie szuka surogatki. "Woman’s Day" poszedł nawet o krok dalej, bo donosił, że dziecko już przyszło na świat!

Teraz Lopez postanowiła pierwszy raz otworzyć się na ich związek przed 20 laty. Wówczas media Jennifer i Bena nazywały "Bennifer", a relacja tak dobrze się rozwijała, że Affleck postanowił oświadczyć się swojej ukochanej i podarował jej sześciokaratowy pierścionek za 1,5 miliona dolarów.

Lopez wyjawiła powody rozstanie z Afflekciem

Niestety ich związek nie wytrzymał próby czasu i para się rozstała. Już 20 lat temu plotkowano, że za rozpad ich relacji odpowiedzialne były media. Lopez wróciła pamięcią do tych wydarzeń. Na łamach magazynu "Rolling Stone" opowiedziała o ich miłości.

Jlo przyznała, że ich związek zrujnowały tabloidy. Piosenkarka musiała mierzyć się wówczas z ogromnym hejtem. Doświadczyła rasizmu, bodyshamingu i seksizmu.

Lopez wciąż jest jednak ostrożna w opowiadaniu o swoim życiu prywatnym. Przyznała jednak, że przez lata wiele się nauczyła i dojrzała do tego, by raz jeszcze dać sobie szansę na prawdziwą miłość.

Jak myślicie, czy tym razem będziemy podziwiać Jennifer i Bena na ślubnym kobiercu?

Zobacz też:

Jennifer Lopez i Ben Affleck zniknęli z mediów! Szokujące ustalenia tabloidów!

Jennifer Lopez zmieniła fryzurę. Tak krótkich włosów jeszcze nie miała!

Koronawirus w Polsce: mapa zakażeń i dobowa liczba zgonów

Prawdziwa liczba zakażeń jest większa, niż oficjalnie podawane dane!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Jennifer Lopez | Ben Affleck
Reklama
Reklama
Reklama