Jennifer Lopez i Ben Affleck pobrali się 16 lipca w Las Vegas. Para dała sobie kolejną szansę po dwudziestu latach rozłąki! Wokalistka zaskoczyła też fanów zmianą słynnego nazwiska na... Jennifer Lyn Affleck.
"Przecież ona jest marką" - pisali oburzeni. To już czwarte małżeństwo artystki. Nie wszyscy wiedzą jednak, że w 2004 roku po wyjściu za mąż JLo zmieniła nazwisko na Muniz.
Zrobiliśmy to. Miłość jest piękna. Miłość jest łaskawa. I wychodzi na to, że miłość jest cierpliwa. Cierpliwa przez 20 lat
Sławna para planuje huczne wesele w posiadłości Afflecka w Riceboro, które potrwa kilka dni, jak podaje portal TMZ. Uroczystość ma być połączona z urodzinami piosenkarki, które obchodzi 24 lipca.
Jennifer Lopez opublikowała nagą sesję zdjęciową
Z okazji 53. urodzin Jennifer opublikowała na Instagramie odważną sesję zdjęciową. Gwiazda pręży się w mocno wyciętym kostiumie, eksponując nagie ciało i połyskującą skórę. To kampania promująca jej markę JLo Beauty z linią luksusowych kosmetyków do pielęgnacji ciała.
Całą uwagę koncentrujemy na pielęgnacji skóry twarzy, tymczasem zaniedbujemy potrzeby ciała. Zależało mi na stworzeniu unikalnej rutyny i... zaczęliśmy od tyłeczka!
Nie każdy jednak będzie mógł sobie pozwolić na taki ekskluzywny produkt. Balsam do pośladków kosztuje bowiem... około 300 zł za opakowanie. Trzeba za to przyznać, że JLo jest jego chodzącą reklamą.
Zobacz też:
Puste koperty na weselu. Janachowska znalazła świetne rozwiązanie!
Putina w Teheranie zastąpił sobowtór? Tak twierdzi szef ukraińskiego wywiadu
"Po co takie oszustwo?". Magda Gessler majstrowała przy zdjęciach?












