Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Jarosław Kret walczył z depresją! Wyjawił to dopiero teraz!

Jarosław Kret (55 l.) nie był przez ostatni rok zbyt lubianą postacią w polskim show-biznesie. To, w jaki sposób rozstał się z Beatą Tadlą (43 l.), sprawiło, że stracił wielu fanów, a koledzy i koleżanki z branży odwrócili się do niego. Teraz pogodynek zdecydował się wyjawić smutną prawdę, co działo się w tym czasie w jego życiu.

Właśnie mija rok od feralnego rozstania Kreta i Tadli na oczach setek telewidzów. W marcu 2018 roku, gdy ruszała kolejna edycja programu "Tańca z gwiazdami", sensacją miał być udział zakochanej pary - Beaty i Jarka, którzy w telewizyjnym show mieli ze sobą rywalizować. 

Reklama

Scenariusz nieco uległ zmianie, gdy Beata w rozmowie z dziennikarzem dowiedziała się, że ukochany z nią zerwał. Stało się to podczas promocji programu na ramówce Polsatu. Prezenterka nie miała nawet wtedy najmniejszego zamiaru udawać, że wszystko jest w porządku. 

Podczas walki o kryształową kulę w tanecznym show, Beatę wspierali wszyscy uczestnicy, widząc, jak trudny czas przeżywa po upokarzającym ją zerwaniu. Kret, ku uciesze wielu telewidzów, odpadł z programu jako drugi i wówczas Tadla mogła skupić się już tylko na tańcu. 

Teraz, gdy emocje już nieco opadły, życie dziennikarki nabrało nowych kolorów. Od jakiegoś czasu spotyka się z pewnym biznesmenem, przy którym wprost promienieje. Nie można tego powiedzieć niestety o Jarku. O ile wcześniej wydawało się, że to celebrytka przeżywa załamanie nerwowe, a pogodynek nic nie robi sobie z ich rozstania, to teraz cała prawda wyszła na jaw. 

Prezenter zdobył się teraz na szczere wyznanie, w którym przyznał, że w tym czasie wpadł w depresję i musiał szukać pomocy u specjalistów. 

"Zostałem sam,

w zasadzie przez depresję, ale

też z  depresją” – napisał smutną

refleksję na

jednym ze swoim profili w mediach społecznościowych. 

Teraz Jarek zapewnia, że dzięki rocznej psychoterapii poradził sobie z tą groźną dla duszy chorobą. Mało kto wiedział o jego walce, lecz teraz prezenter sam chce o tym mówić, by pomagać innym chorym. 

Choć w jego życiu wciąż nie wszystko jeszcze wróciło do normy, Jarosław ma nadzieję, że wkrótce uda mu się wrócić do pracy, którą nieco zaniedbał.


***
Zobacz więcej materiałów wideo: 

Dowiedz się więcej na temat: Jarosław Kret | Beata Tadla

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje