Przejdź na stronę główną Interia.pl

Jarosław Kaczyński ma raka?! Bliski współpracownik prezesa PiS rozwiewa wątpliwości

Jarosław Kaczyński (68 l.) od tygodni przebywa w szpitalu. Do publicznej wiadomości podano, że to przez problemy z kolanem. Jednak nie wszyscy w to uwierzyli i zrodziły się paskudne plotki o stanie zdrowia prezesa...

Prezes Prawa i Sprawiedliwości podupadł na zdrowiu. Już od jakiegoś czasu narzekał na ból kolana. W końcu ten był tak dokuczliwy, że Jarosław Kaczyński 8 maja trafił do szpitala. Przebywa tam do dziś. 

Reklama

Tak długi pobyt w szpitalnym łóżku dał niektórym powód do plotek i domysłów. Zaczęto spekulować, że prezesowi dolega coś znacznie poważniejszego niż zwyrodnienie stawu kolanowego. Mówiono nawet, że w rzeczywistości Kaczyński leczy się w klinice onkologicznej!

Teraz wątpliwości postanowił rozwiać Joachim Brudziński, bliski współpracownik polityka. W rozmowie z TVN24 nie krył oburzenia barbarzyńskimi plotkami. 

"Rozpocznę od złej informacji, szczególnie dla tych, którzy albo życzą premierowi Kaczyńskiemu szybkiej politycznej emerytury, albo, co już jest wyjątkowo obrzydliwe i takim swoistego rodzaju moralnym barbarzyństwem, rozpuszczają różnego rodzaju informacje poprzez taką szeptankę, przez wrzucanie wyjątkowo paskudnych, załganych informacji na temat stanu zdrowia Jarosława Kaczyńskiego" - powiedział. 

Dodawał, że prezes PiS ma problemy z kolanem, a nie te natury onkologicznej. Wyjaśnił również, że Kaczyński pracuje z "wybitnymi ortopedami" i "na polityczną emeryturę się nie wybiera". 

Myślicie, że to uciszy plotki?

*** 
Zobacz więcej materiałów:

Dowiedz się więcej na temat: Jarosław Kaczyński

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje