Reklama
Reklama

Janda pilnie zwróciła się do Polaków z ważnym apelem. Prosi o natychmiastową pomoc

Krystyna Janda, która niedawno - pomimo złamanej nogi - pojawiła się na scenie teatru, postanowiła zwrócić się do Polek i Polaków ze specjalnym apelem. Aktorka w mediach społecznościowych zachęciła do wzięcia udziału w zbiórce pieniędzy. "Proszę Państwa, trzeba natychmiast pomóc" - zaczęła 70-latka.

Krystyna Janda miała wypadek. Złamała nogę

Krystyna Janda w jednym ze swoich najnowszych wpisów w mediach społecznościowych mocno zaniepokoiła fanów. Legendarna aktorka poinformowała, że miała wypadek, w wyniku którego złamała nogę. Okazało się, że przez jakiś czas będzie musiała poruszać się w ortezie. To postawiło pod dużym znakiem zapytania najbliższe spektakle, w których aktorka miała wystąpić.

Reklama

Okazało się jednak, że unieruchomiona noga nie przeszkadza gwieździe "Człowieka z żelaza" w pracy na scenie.

"Rano złamałam nogę, wieczorem Konin "My Way" w ortezie na siedząco. Jak mówiła mama — źle to się zrobi szybko, żeby było dobrze, to trwa" - napisała Janda na Facebooku dołączając zdjęcia ze swojego występu.

Fani byli zachwyceni determinacją artystki.

(...) Dziękujemy za Pani występ w Koninie. Tu płynie energia. Jest Pani niesamowita, pomimo bólu pojawiła się Pani na Inauguracji Roku Kulturalnego. To była niesamowita przyjemność oglądać dziś Pani spektakl "My Way". Łezka w oku się pojawiła... Szybkiego powrotu do zdrowia życzymy" - napisała pod fotorelacją jedna z fanek.

Krystyna Janda zwraca się z prośbą o zbiórkę pieniędzy

Krystyna Janda pomimo problemów zdrowotnych wciąż nie rezygnuje nie tylko z aktywności scenicznej, ale także... społecznej. Aktorka opublikowała na swoim profilu nagranie, na którym zwraca się z prośbą o wzięcie udziału w zbiórce pieniędzy. Wszystko w szczytnym celu.

Beneficjentem akcji ma być Teatr im. Heleny Modrzejewskiej w Legnicy. Placówka nie została bowiem objęta dofinansowaniem z samorządu i wpadła w finansowe tarapaty. Jej przetrwanie zależne jest teraz od widzów.

"Proszę Państwa, trzeba natychmiast pomóc Teatrowi im. Heleny Modrzejewskiej w Legnicy. Zbiórka jest ogłoszona na stronie teatru. Wszystkich pozdrawiam w Legnicy i życzę, żeby się to wszystko skończyło jak najszybciej wielkim sukcesem" - informuje.

Czy teatrowi w Legnicy uda się wyjść z kryzysu? Teraz wszystko zależy od hojności internautów.

Zobacz też:

Krystyna Janda miała wypadek i złamała nogę. Aktorka musi chodzić w ortezie

Andrzej Seweryn po latach odbudował relacje z córką i synami 

Wnuczka Krystyny Jandy, Lena Jaworska stawia pierwsze kroki w branży filmowej

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Krystyna Janda
Reklama
Reklama
Reklama