Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Jan Nowicki: Ostatnia miłość do kobiety!

Jan Nowicki (78 l.) w czasach młodości nie grzeszył wiernością. Ożenił się dopiero jako dojrzały mężczyzna, ale szybko rozwiódł. Potem media rozpisywały się o jego licznych romansach i burzliwych rozstaniach. Niedawno w tajemnicy aktor kolejny raz się ożenił. Liczy, że z Anną będzie już zawsze.

Słynny aktor potrafi zadziwić. Tak było też niedawno, gdy obwieścił, że... rok temu poślubił kobietę, z którą, jak ma nadzieję, będzie do końca swych dni. 

"To nie jest pierwsza miłość, to jest ostatnia miłość do kobiety" – wyznał 78-latek.

Choć nie podał personaliów wybranki, to nie tajemnica, że jest nią Anna Kondratowicz, jego menadżerka i korektorka jego książek. Jak opowiedział, poznali się na jednym z festiwali teatralnych. 

Reklama

"Zauważyłem, że się nie maluje i że ma charakter, a jednocześnie uśmiech dziecka, że jest spełnioną matką, co raczej powinno skłonić mnie do ucieczki" – przyznał z charakterystycznym dla siebie poczuciem humoru. 

Nowa znajoma zaczęła go jednak coraz bardziej fascynować. 

"Ma szczególny ogląd świata, inteligencję i ogromną wrażliwość na ludzi, zwierzęta, słowo" – zachwyca się charakterem ukochanej.

"W pewnym momencie pomyślałem, że to może być to. I za tym poszły decyzje mężczyzny" – dodał.

Ślub ściśle tajny

Aktor i jego ukochana postanowili pobrać się z dala od kamer i fleszy aparatów. 

"Pojawiło się na moim horyzoncie miasto Namysłów. Tam spotkaliśmy burmistrza, którego poprosiłem: 'Zrób nam tutaj ślub, o którym się nikt nie dowie'. I on wszystko zorganizował. Przyjechali Muniek Staszczyk i Jacek Bławut, wspaniały reżyser. Moi przyjaciele, których kocham i podziwiam. To było rok temu. I zostałem mężem i przeniosłem się do Kielc" – wyznał Nowicki. 

W kameralnej uroczystości uczestniczył też syn aktora Łukasz Nowicki (44) z poślubioną w 2016 r. żoną Olgą Paszkowską (31).

Zarówno ojciec, jak i jego potomek, mieli za sobą trudne rozstania. Jan przez 6 lat był mężem Małgorzaty Potockiej (65), tancerki i właścicielki warszawskiego teatru rewiowego Sabat. Łukasz po 9 latach rozstał się z piosenkarką Haliną Mlynkovą (40). 

Ile kosztował Jana szeroko opisywany w mediach związek z Potocką, aktor wyjawił dopiero ostatnio.

"Zawsze pomagałem moim kobietom, ale Małgorzata, która tak dzielnie walczy o swój teatr, tutaj przesadziła. Zaczęła mnie, poważnego człowieka, gdzieś poniewierać po bankietach, pisemkach. Stało się coś absolutnie absurdalnego" – przyznał z nieukrywanym żalem. 

Jak wielokrotnie donosiło „Na żywo”, w czasach małżeństwa z aktorem Potocka pojawiała się oficjalnie w towarzystwie tenora Iwo Orłowskiego.

Musiał dojrzeć do roli męża

Jan boleśnie przeżył tę gorzką lekcję. Nigdy nie ukrywał, że w przeszłości to on dość lekko podchodził do wierności swoim partnerkom.

Miał ogromne powodzenie u płci pięknej. Lekkoatletka Barbara Sobotta (†63) urodziła mu syna, Irena Paszyn córkę Sajanę. Przez 30 lat aktor był związany z węgierską reżyserką Martą Mészáros (86). 

Po raz pierwszy Nowicki ożenił się dopiero w 2009 r. z Potocką. 

"Musiały minąć lata, żebym dorósł do roli męża" – przyznał. 

Dla Anny chce być partnerem idealnym. 

"Jak śpi, a ja budzę się w nocy, to głaszczę ją po twarzy. Ona to ktoś, kogo mam nadzieję, trzymać za rękę, wtedy, kiedy przyjdzie ten prawdziwy i ostatni chłód" – wyznał.

***

Na żywo

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Jan Nowicki

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje