Reklama
Reklama

Jan i Lenka Klimentowie nagle przekazali wieści ws. swojego małżeństwa. "Stało się to bardzo szybko"

Lenka i Jan Kliment podzielili się z mediami przejmującymi wieściami. Słynny tancerz i jego ukochana opowiedzieli o smutnym wydarzeniu, które niezwykle mocno wpłynęło na ich dalsze życie. Dało im to wiele do myślenia, a od tamtego momentu diametralnie zmienili swoje podejście, szczególnie w jednej kwestii...

Jan i Lenka Klimenowie od lat wiążą swoje życie z Polską. Tutaj robią taneczne kariery, a swego czasu zabawny Czech był nawet jurorem w show "Mam talent". 

W 2022 roku para powitała na świecie swojego pierwszego potomka.

"I teraz długa i trudna droga nauczania przed nami, ale będzie to piękny czas pełen miłości. Kochamy cię nasz maluszku Twoi rodzice  i najlepsi przyjaciele" - pisali szczęśliwi rodzice. 

Reklama

Klimentowie przekazali smutne wieści

Niestety, w życiu Klimentów mają miejsce nie tylko te radosne chwile. W niedawnej rozmowie z Newserią Lifestyle przekazali niespodziewanie, że bardzo bliska im osoba zmarła. Od tamtej pory regularnie się badają, bo właśnie zbyt późno postawiona diagnoza była przyczyną tego, że tak szybko przyszło im się żegnać z przyjacielem. 

"My z Lenką mieliśmy jeden taki poważny powód, żebyśmy poszli i zbadali znamiona na naszej skórze. Odszedł bowiem młody chłopak, nasz znajomy, przyjaciel. I to w ogóle było zaskoczenie, że stało się to wszystko bardzo szybko. To dało nam do myślenia i dlatego zależało nam, żeby sprawdzić, czy wszystko jest w porządku. Lepiej jest zapobiegać chorobie, przeszkodzić jej, trzeba badać się regularnie" - dodaje Jan Kliment.

Jan i Lenka Klimentowie apelują

Para przekonuje i zachęca ludzi, by nie bagatelizowali sprawy i regularnie chodzili na badania:

"Obydwoje się badamy. Trzeba się zbadać wcześniej, zanim pojawi się jakiś problem. Fajne jest to, że dzisiaj można wszystkiego się dowiedzieć, wszystko zbadać i jeżeli coś lekarzom się nie podoba, to wysyłają wtedy dalej, na kolejne badania i się działa. Bo my niestety mamy już kilka takich naszych znajomych, którzy albo za późno wykryli chorobę, albo są w trakcie leczenia i nawet już czasami nie da się z tym nic zrobić" - wyznali w rozmowie z agencją Newseria Lifestyle Lenka i Jan. 

Z tego też powodu tancerze zdecydowali się wesprzeć kampanię pod hasłem "Zdrowie to najlepsza inwestycja. Nie czekaj. Badaj się regularnie". 

Czytaj też:

Jan i Lenka Klimentowie niespodziewanie udzielili ważnego wywiadu. "Przygotowanie na rodzinę"

Zadziwiające wieści z domu Jana Klimenta. Lenka wzięła sprawy w swoje ręce

Lenka i Jan Klimentowie rozwiewają wątpliwości. Tego na pewno nie zrobią

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Jan Kliment (tancerz) | Lenka Klimentová
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy