Reklama
Reklama

Jan Englert wydaje biografię! "Możemy spodziewać się towarzyskiego skandalu"

Za kilka tygodni ma ukazać się biografia Jana Englerta (78 l.) pt. "Bez oklasków". Osoby, które już ją czytały, mówią, że "możemy spodziewać się towarzyskiego skandalu".

Popularny aktor powoli zbliża się do osiemdziesiątki. Widzom kojarzy się z elegancją i ogromną kulturą osobistą. W najnowszej książce pokaże jednak inną, bardziej zaskakującą twarz. Czytelnicy, którzy są już po lekturze, twierdzą, że nie brakuje tam intymnych szczegółów z życia prywatnego.

Englert postanowił bowiem pokazać swoje życie "bez lukru", takie, jakie było w rzeczywistości. W rozmowie z Kamilą Drecką ujawnił ponoć rodzinne sekrety, o których dotąd mało kto wiedział.

Twierdzi, że obecna żona aktora Beata Ścibakówna przeciwna była wylewności i ekshibicjonizmowi męża. Chciała, by opisał swoje życie, jednak bez intymnych szczegółów. Ten jednak się uparł i postawił na swoim.

Reklama

Czego możemy się spodziewać?

Jan Englert "bez lukru"

Życie popularnego aktora pełne jest tajemnic. Niewielu wie, że jego relacja z bratem bywa trudna. Panowie zawsze ze sobą rywalizowali. Maciej, który od 50 lat dzieli życie z jedną kobietą - Martą Lipińską - nigdy ponoć nie rozumiał słabości Janka do kobiet. A tych w jego życiu było sporo.

Jego pierwsze małżeństwo z Barbarą Sołtysik przetrwało 33 lata. Choć para doczekała się trójki dzieci, głośno było o romansach Englerta, m.in. z 13 lat młodszą od niego Dorotą Pomykałą. Na rozwód aktor zdecydował się jednak dla swojej studentki Beaty Ścibakówny, z którą jest do dzisiaj.

Zobacz również: Kraków. W bloku znaleziono pociski z czasów II wojny światowej. Ewakuowano mieszkańców

Nocne negocjacje ws. Turowa. Polska przedstawiła "swoje warunki"

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym INSTAGRAMIE

Porównano ceny w europejskich miastach. Jak wypadły polskie?

Marianna Schreiber wspomina poronienie. Jej związek tego nie przetrwał

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Jan Englert | Beata Ścibakówna
Reklama
Reklama
Reklama