Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

James Michael Tyler, Gunther z "Przyjaciół", ma 4. stadium raka. Aktor walczy o życie!

Smutne wieści płyną zza oceanu. Okazuje się, że gwiazda "Friends" walczy o życie z nowotworem 4. stopnia. Odtwórca roli Gunthera, James Michael Tyler (59 l.) jest w poważnym stanie.

Serial "Friends" przez wiele lat bawił publiczność na całym świecie. Ciężko znaleźć osoby, które nigdy nie widziałyby chociaż jednego epizodu tego kultowego serialu. 

Mimo że najpopularniejszymi postaciami serii byli: Joey, Chandler, Ross, Monica, Rachel i Phoebe to wierni fani serialu z pewnością pamiętają Gunthera, menadżera kawiarni Central Perk.

W rolę nieco ekscentrycznego pracodawcy Rachel (Jennifer Aniston) wcielił się James Michael Tyler, który na planie produkcji występował przez wszystkie dziesięć sezonów. Teraz aktor potwierdził smutne wieści. Tyler zmaga się z zaawansowanych, złośliwym rakiem prostaty.

Druzgocąca diagnoza spadła na artystę już w 2018 roku, jednak wówczas rokowania były dobre. Niestety w ciągu ostatnich lat, również przez pandemię jego stan się pogorszył. Okazuje się, że gwiazdor ominął jedną wizytę u onkologa, a choroba zaczęła szybko postępować.

Reklama

James Michael stracił władanie w dolnej części ciała i był częściowy sparaliżowany. Niestety rak przerzucił się już na kości i kręgosłup aktora.

Aktor zdradził również, że nowotwór został wykryty podczas rutynowego badania krwi. Okazuje się, że zbadano mu PSA, który jest antygenem specyficznym dla prostaty. Lekarz nie miał dla niego dobrych wieści, a Tyler rozpoczął swoją walkę z rakiem.

Serialowy Gunther zaapelował również do innych mężczyzn, by nie zapominali o badaniu.

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: James Michael Tyler | Przyjaciele | Gunther

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje