Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Jacek Rozenek wraca do formy! Zabrał synów na ryby!

Jacek Rozenek (50 l.) powoli wraca do zdrowia po udarze, jaki przeszedł kilka tygodni temu. O zdrowie taty dbają troskliwie jego synowie - Tadeusz i Stanisław.

Coraz lepiej jest ze zdrowiem Jacka Rozenka. Najważniejsze, że po przejściu udaru aktor w drodze do powrotu do pełni sił może liczyć na najbliższych. Niedawno Jacek Rozenek mówił, że cały czas poddawany jest rehabilitacji.

Reklama

Nie ma jednak jak rehabilitacja w towarzystwie synów, którzy są owocem związku z byłą żoną Małgorzatą Rozenek. Pan Jacek zabrał chłopców na wspólny wypad. Nie był to jednak dzień spędzony na spacerze, chociaż Tadeusz (9 l.) i Stanisław (13 l.) mają teraz wakacje. 

Chłopcy razem z tatą wybrali się na... ryby! Łowili je w warszawskim jeziorku Czerniakowskim. Pogoda dopisywała. Trzej panowie wyraźnie czerpali radość z tego spotkania. Gdy chłopcy zajęli się wędkowaniem, tata odpoczywał na pobliskim konarze drzewa, mając synów na oku. 

Oni jednak nie byli mu dłużni i dbali o to, żeby tata nie miał z nimi żadnych niepotrzebnych kłopotów. Nawet jeśli nie udało się złowić "taaakiej ryby", to ten dzień był dla wszystkich wyjątkowy.

A uśmiech na twarzy pana Jacka i jego synów dowodzi, że w chorobie najważniejsze jest wsparcie i obecność bliskich.

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 


Życie na gorąco

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Jacek Rozenek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje