Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Jacek Rozenek chciałby zostać tatą! Znajomi twierdzą, że marzy o córce

Do tej pory głośno było o związku Małgosi i Radka. Teraz były mąż celebrytki, Jacek Rozenek (47 l.), wyznał, że znów chciałby być tatą.

Media codziennie donoszą o wszelkich zmianach w życiu Małgorzaty Rozenek. Skrupulatnie odnotowują zwłaszcza to, co dotyczy jej związku z Radosławem Majdanem. W cieniu Małgorzaty jest za to jej były mąż, Jacek Rozenek. Teraz to może się zmienić. 

Reklama

Od niedawna również jego życie prywatne nabiera rumieńców. Jakiś czas temu media często pisały o jego relacji z Katarzyną. Parę połączył wypadek, któremu uległa ukochana Jacka. Opiekował się nią przez kilka miesięcy, gdy Kasia musiała poruszać się w gorsecie ortopedycznym. Choć obydwoje nie nagłaśniali swojego związku, aktor sam przyznawał, że jest zakochany. Teraz złożył deklarację, która wiele osób może zaskoczyć. 

- Plan jest taki, że kiedyś się pojawi dziewczynka, ale na razie trzech facetów. Jest fajnie, organizujemy wspólne, męskie wyjazdy - wyznał aktor, zapytany o swoich synów przez Małgorzatę Kosik w jej programie "Między nami rodzicami", który ma się ukazać w internetowej telewizji dla dzieci. Taka deklaracja może dziwić, ale ci, którzy znają dobrze aktora, wcale zaskoczeni nie są. 

- Jacek znakomicie sprawdza się w ojcostwie. To bardzo ciepły, wrażliwy i pełen empatii facet, który nie ma problemów, żeby dzieciom okazywać uczucia. Nie dziwię się, że chce jeszcze doświadczyć cudu rodzicielstwa. Poza tym Jacek zalicza się do tego grona mężczyzn, którzy marzą o przysłowiowej "córeczce tatusia" - zdradza "Na Żywo" bliski znajomy Jacka Rozenka. 

Wyznanie aktora świadczy nie tylko, że rodzicielstwo to jego życiowe powołanie. Wszystko wskazuje na to, że jego związek z Katarzyną staje się coraz bardziej poważny. Para rozumie się świetnie nie tylko w kwestii uczuć, ale i spraw zawodowych, mimo kilkunastoletniej różnicy wieku.

Katarzyna z wykształcenia jest anglistką. Prowadziła winiarnię i restaurację w Sopocie. Obecnie, tak jak Jacek, zajmuje się doradztwem biznesowym. Obydwoje uwielbiają grę w golfa i literaturę. Małgosia zna partnerkę Jacka, bardzo ją lubi i z pewnością pogratuluje im nowej rodziny.

***
Zobacz więcej materiałów z życia celebrytów

Dowiedz się więcej na temat: Jacek Rozenek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje