Reklama
Reklama

Jacek Kurski z żoną na prezentacji ramówki TVP. Było wyznanie miłości ze sceny!

Do zaskakujących scen doszło podczas prezentacji jesiennej ramówki TVP! Prezes stacji, Jacek Kurski, przemawiał publicznie i opowiadał o wynikach, sukcesach i zagrożeniach dla TVP. W pewnym momencie zdecydował się na... czułe i intymne wyznanie. Skierował je w stronę siedzącej wśród publiczności żony, Joanny.

W życiu Jacka Kurskiego układa się doskonale. W zeszłym roku poślubił ukochaną Joannę. Co więcej, mógł ślubować jej przed Bogiem, co dla obojga małżonków było bardzo ważne. 

Niektórzy dziwili się, jak to możliwe, że rozwodnik mógł po raz drugi wziąć ślub kościelny. Okazało się, że wcześniej Kurski postarał się o stwierdzenie nieważności poprzedniego małżeństwa i takowe otrzymał. 

On i Joanna pobrali się w sanktuarium w krakowskich Łagiewnikach.

Z kolei w marcu bieżącego roku państwo Kurscy zostali rodzicami. Na świecie pojawiła się ich córeczka, Anna Klara Teodora, która tylko dopełniła ich szczęścia.

Jacek Kurski wyznał żonie uczucia podczas ramówki TVP

Reklama

Prezes TVP pojawił się wraz z żoną na prezentacji jesiennej ramówki stacji. Podczas imprezy wygłosił ze sceny przemówienie. Opowiadał o tym, jakim zagrożeniem dla telewizji była pandemia COVID-19. Poruszył też temat wyników oglądalności, które mają być bardzo dobre.

W pewnym momencie zaskoczył wszystkich i zwrócił się publicznie do... Joanny Kurskiej. Zdobył się na czułe wyznanie.

Więcej o newsów gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie.

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Jacek Kurski | Joanna Kurska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy