Reklama
Reklama

Jacek Knap utarł nosa TVP. Gwiazdor "Komisarza Alexa" wywołał duże poruszenie strojem

Jacek Knap postanowił przyjść na ramówkę TVP z zaskakującym gadżetem przypiętym do marynarki. Wszyscy patrzyli tylko na jego i rzucającą się w oczy tęczową flagę. Gwiazdor „Komisarza Alexa” otwarcie wyraził swoje poglądy.

Gwiazdor TVP z tęczową przypinką

Jacek Knap dał się poznać szerokiemu gronu odbiorców jako gwiazdor popularnych serialu. Występował m. in. w "Na wspólnej" czy w "Leśniczówce".

Ze względu na to, że aktor jest teraz gwiazdorem serialu TVP "Komisarz Alex"  zaproszono go na jesienną ramówkę stacji. Na ściance stacji pojawił się w przykuwającej uwagę, odważnej stylizacji. Na ramiona zarzucił beżową marynarkę, spod której wyłaniał się T-shirt z wizerunkiem Davida Bowiego. W klapę mężczyzna wpiął za to... tęczową przypinkę.

Reklama

Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że Telewizja Polska dosyć ostentacyjnie pokazuje, jakie ma zdanie w sprawie mniejszości. Z tego względu zachowanie aktora może zostać odebrane jako afront w stronę stacji. To jednak nie ma znaczenia dla Knapa.

Knap aktywnie wspiera LGBTQ+

W rozmowie z "Plejadą" Jacek Knap wyjawił szczerze, że od bardzo dawna aktywnie wspiera tę społeczność. Wyjawił również, że Pałac Kultury, który widnieje na przypince jest dla niego bardzo ważnym zabytkiem. Nosi go nawet na własnym ciele.

"Lubię tak. Stwierdziłem, że czemu nie? Bardzo lubię Bowiego - to jest świetna płyta, polecam, jeśli ktoś nie zna, a tęczowa flaga jest z pałacem kultury. Mam pałac kultury wytatuowany na żebrach, ale tego nie zobaczycie w tym momencie" - powiedział "Plejadzie".

Zobacz też:

Przeraźliwy wypadek Sandry Kubickiej na ramówce TVP. Wszyscy zamarli

Wielkie poruszenie w "Pytaniu na śniadanie". Kammel już tego nie ukrywa. Otwarcie mówi o swoich uczuciach do Izy Krzan

Kolosalna metamorfoza Kubickiej. Wszystko zmieniła poważna choroba. Dziś tak wygląda

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: TVP
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy