Reklama
Reklama

Jacek Kawalec ma powody do radości. Jego córka popisała się w Londynie

Jacek Kawalec (61 l.) żyje w świecie pełnym kobiet. Aktor był wychowywany przez mamę, babcię i różne ciocie. W życiu cieszy się z obecności ukochanej żony Joanny i córki Kaliny. Jego pociecha napawa go dumą, ponieważ odnosi sukcesy w branży filmowej. Czym się zajmuje?

Jacek Kawalec - zrobiłby wszystko dla swojej córki?

Jacek Kawalec jest szczęśliwym mężem Joanny, kobiety, którą poznał w Teatrze Komedia. Kawalec był wówczas absolwentem łódzkiej szkoły filmowej. W branży stawiał pierwsze kroki i szukał korzystnej posady. Joanna była sekretarzem literackim we wspomnianym teatrze. Uczucie narodziło się między nimi od pierwszego spojrzenia. Po roku wspólnego życia stwierdzili, że są dla siebie stworzeni. Wiedzieli, że nic nie zdoła ich rozdzielić i zdaje się, że mieli rację. Para spędziła już ze sobą 38 lat.

Reklama

Artysta jest nie tylko dobrym mężem, ale także ojcem. Razem z ukochaną Joasią doczekał się dwójki dzieci: Kaliny (36 l.) i Kajetana (24 l.). Dzieci chwalą go za wsparcie, na które mogą liczyć każdego dnia.

"Nigdy mnie nie zawiódł jako ojciec, był zawsze, kiedy go potrzebowałam. Kiedyś służbowo leciałam do Londynu. Samolot miałam o szóstej, a o piątej musiałam być na lotnisku. Wstał bardzo wcześnie, zawiózł mnie i czekał ze mną do odlotu, choć miał przed sobą ciężki dzień. Zawsze zresztą po mnie przyjeżdżał. O świecie, w nocy" - powiedziała Kalina, córka aktora, w rozmowie ze "Świat i ludzie".

Jacek Kawalec może być dumny z Kaliny!

Aktor ma wyjątkową relację z córką. Ufa jej, wspiera i wierzy w jej wybory. Ma po temu dobre powody - kariera Kaliny stopniowo się rozwija, a dziewczyna odnosi coraz większe sukcesy.

Po ukończeniu studiów dziennikarskich na Uniwersytecie Warszawskim, Kalina pracowała w TVN, jednak porzuciła pracę w stacji, gdy wyjechała do Londynu. Za granicą realizuję się w tworzeniu efektów wizualnych do filmów. Miała okazję pracować przy produkcji, która otrzymała Oscara w 2017 roku.

"Kalina ciężko pracowała przy efektach specjalnych, wizualnych do "Księgi dżungli". Moja córka jest jedną z wielu osób, które pracowały przy tym filmie. Jestem dumny z jej dokonań" - powiedział gwiazdor.

Chociaż to Wielka Brytania zapewnia kobiecie satysfakcję zawodową, Kalina chętnie odwiedza Polskę, by zobaczyć się z rodziną, za którą tęskni. Domownicy, czekający w ojczyźnie, zawsze świętują ponowne spotkanie w komplecie, ponieważ uwielbiają swoje towarzystwo.

Zobacz też:

Jacek Kawalec odpowiada Cugowskiemu na "demolowanie legendy"!

Jacek Kawalec kpi z Zenka Martyniuka! Sparodiował jego największy hit!

Jacek Kawalec zmiażdżony za debiut z Budką Suflera. "Litości, to jest cyrk!"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Jacek Kawalec
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama