Reklama
Reklama

Izabella Scorupco chwali się piękną córką. Julia skończyła już 26 lat

Izabella Scorupco nie należy do tych gwiazd, które co rusz udostępniają w sieci informacje ze swojego prywatnego życia. Gwiazda raz na jakiś czas wstawi coś do mediów społecznościowych, jednak zdarza się to bardzo rzadko. Niedawno polska aktorka zrobiła ten właśnie wyjątek i opublikowała zdjęcie swojej 26-letniej córki. Pociecha Izy to prawdziwa piękność.

Izabella Scorupco ma dwójkę dzieci

Izabella Scorupco w przeszłości starała się podbić zagraniczny rynek filmowy. Polska aktorka na swoim koncie ma występ w filmie o przygodach Jamesa Bonda "GoldenEye". Po ukończeniu 30. roku życia gwiazda wycofała się ze świata show-biznesu i skupiła na rodzinie.

Mało kto wie, że piękna aktorka miała aż trzech mężów. Obecnie gwiazda jest w związku ze szwedzkim przedsiębiorcą. W przeszłości Izabella związała się z hokeistą Mariuszem Czerkawskim. Owocem tego związku jest córka Julia. W trakcie drugiego małżeństwa z Jeffreyem Reymondem na świat przyszedł Jacob, który niedawno świętował 20. urodziny.

Reklama

Zobacz też: Izabella Scorupco to światowej sławy gwiazda. Jak zmieniła się dziewczyna Jamesa Bonda?

Izabella Scorupco świętuje urodziny pięknej córki

Izabella Scorupco z okazji 26. urodzin córki postanowiła pokazać ją na swoim instagramowym koncie. Zdjęcie dziewczyny pojawiło się na InstaStories aktorki. Julia wdała się w mamę i jest prawdziwą pięknością. Dziewczyna ma długie ciemne włosy oraz urodę obok, której nie da się przejść obojętnie.

Warto również wspomnieć, że Iza i Julka świetnie czują się w swoim towarzystwie. Niedawno wybrały się razem na koncert Beyonce czym również pochwaliły się w social mediach.

Zobacz też:

Izabella Scorupco wyszła za milionera. Teraz spływają gratulacje (ZDJĘCIA)

Izabella Scorupco pochwaliła się mężem. Przystojniaczek?

Izabella Scorupco zatrzymała czas? Aktorka się nie starzeje! Zachwyca na nowych zdjęciach!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Izabella Scorupco | julia scorupco
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy