Reklama
Reklama

Izabela Pieczara nie żyje. Zmarła po długiej i ciężkiej chorobie

Nie żyje Izabela Pieczara. Dziennikarka od lat związana z TVP3 Kraków zmarła 3 września 2021 po długiej i ciężkiej choroby. Jak napisała w mediach społecznościowych jej córka, kobieta odeszła w dniu swoich imienin. "Mamusiu wiem, że już jesteś w lepszym świecie, już nic Cię nie boli i nie cierpisz. Wszyscy dziś bardzo płaczą i nie wierzą, że Bóg wziął Cię do siebie tak wcześnie, o wiele za wcześnie" - napisała Sylwia Pieczara na Facebooku.

Smutna informacja obiegła media. Nie żyje Izabela Pieczara, wieloletnia dziennikarka TVP3 Kraków. Przykrą wieść przekazał publicznie pracodawca Izy.

Dziennikarka prowadziła "Magazyn Medyczny", który "przez lata był jednym z najlepszych specjalistycznych programów telewizyjnych, podejmowała trudną problematykę patologii społecznych i zagrożeń cywilizacyjnych".

Stworzyła wiele materiałów, poświęconych m.in. krakowskim zabytkom i środowisku naukowemu, zwłaszcza zrzeszonego przy Uniwersytecie Jagiellońskim, którego była absolwentką. Poruszała też tematykę regionalna i samorządową.

W serwisie internetowym TVP3 podkreślono, że Izabela Pieczara była osobą głęboko wierzącą. Z tego powodu realizowała reportaże o życiu duchowym i religijnym Małopolan, relacjonowała pielgrzymki Jana Pawła II do Polski. 

Izabela Pieczara: Przyczyna śmierci

Reklama

O śmierci Izabeli Pieczary w mediach społecznościowych napisała też córka dziennikarki, Sylwia. Z jej wpisu wynika, że kobieta zmagała się z chorobą.

Głos zabierają przyjaciele i znajomi Pieczary. Wspominają, że "pomagała każdemu, kto miał problemy" i była zawsze pełna optymizmu.

Więcej o newsów gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie.

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: TVP
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy