Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Izabela Kisio-Skorupa zaliczyła wpadkę?

Transseksualna skandalistka ​Nina Kukawska vel. Rafalala i Izabela Kisio-Skorupa, znana jako mama Oli Kisio, najwyraźniej znów się przyjaźnią. Jest wideo z ich spotkania. Uwagę przykuwa jeden szczegół.

Rafalala i mama Oli Kisio swego czasu przyjaźniły się. Izabela odpłatnie myła Ninie okna, a ta pozwoliła jej nocować w swoim domu. Poza tym wspólnie jadły lunche i ogólnie lubiły razem spędzać czas. Jednak w pewnym momencie to wszystko się skończyło.

Reklama

Okazało się, że powodem rozejścia się ich dróg była kłótnia o faceta! Izabela Kisio-Skorupa miała rzekomo próbować rozbić związek Rafalali i Michała. Kobieta miała wprosić się do mieszkania i zacząć podryw pod nieobecność Rafalali.

"Iza wprosiła się, powiedziała, że skoro mnie nie ma to ktoś po nią przyjedzie, ale musi poczekać 20-30 minut. Michał zaproponował jej herbatę. I tu zaczęło się jej dziwne zachowanie. ‘Ta twoja to nie gotuje, nie zmywa. Kiepska z niej gospodyni. Tobie potrzeba prawdziwej kobiety, która wie jak zająć się mężczyzną’. Michał słuchał ją jednym uchem, drugim mu wylatywało. Siedzieli przy stole, Iza położyła rękę na kolanie Michała i zaczęła przesuwać wzdłuż uda, w kierunku krocza. Michał zabrał jej rękę i powiedział, że czas na nią. ‘Ale ja mam jeszcze 10 minut’. Powtórzył: ‘Czas na Panią’. Iza ubrała się i wyszła" - można było wyczytać we wpisie Rafalali.

Jednak chyba wszystko wytłumaczyła sobie z Izą, bo teraz znów się z nią umawia. Spędziły nawet razem walentynki! Poszły do ZOO, a Kisio pochwaliła się fotkami na swoim profilu na Facebooku.

Z kolei niedawno Nina zamieściła na Snapchacie wideo z jednego z ich spotkań. Uwagę przykuwa zwłaszcza pewien drobny szczegół. Otóż jedna z pań paraduje na nagraniu w bluzce z metką! Najprawdopodobniej jest to Izabela.


pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama