Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Iza Trojanowska: Wystąpię na festiwalu w Opolu nawet za darmo. To zaszczyt!

Dzięki staraniom Jacka Kurskiego (51 l.) festiwal w Opolu odbędzie się w pierwszych dniach września. Czy którykolwiek z wcześniej zaproszonych artystów zdecyduje się wystąpić na imprezie, tego nie wiadomo. Udział w koncercie deklaruje natomiast związana z serialem TVP "Klan" Iza Trojanowska (62 l.).

Telewizja Polska i miasto Opole ogłosiły, że zawarły "satysfakcjonujące obie strony porozumienie" i we wrześniu zorganizują 54. edycję Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej.

Reklama

Miasto Opole udostępni TVP prawa do marki oraz amfiteatr, TVP z kolei obiecała, że dołoży wszelkich starań, aby strona artystyczna imprezy nie odbiegała od standardów prezentowanych podczas wcześniejszych edycji.

Na razie nie podano, kto wystąpi na wrześniowej imprezie. Większość artystów, którzy zbojkotowali występ w czerwcu, na wrzesień mają już zakontraktowane koncerty. Przed Jackiem Kurskim więc spore wyzwanie. Kogo namówi? Czy czeka nas jubileusz sympatyzującej z PiSem Haliny Frąckowiak i Janka Pietrzaka? Wszystko okaże się za kilka tygodni.

Swój udział w festiwalu na łamach "Faktu" deklaruje za to Iza Trojanowska, która na co dzień gra w tasiemcu TVP "Klan". Aktorka jest tak bardzo zdeterminowana, by wystąpić w Opolu, że obiecuje, iż zrobi to choćby za darmo!

"Nawet gdyby występ w Opolu miał mi się nie zwrócić, to myślę, że okazja do zaśpiewania tam zdarza się tylko raz w roku. Nie wszyscy dostają taką propozycję, dla mnie to jest zawsze zaszczyt" - mówi "Faktowi" i tłumaczy, że czeka na oficjalne zaproszenie od Jacka Kurskiego.

"Finanse w tym przypadku nie są najważniejsze. Jeśli występ byłby za darmo, ale byłaby miła atmosfera, a artyści nie byliby sortowani, to i tak zgodziłabym się wziąć udział w tej imprezie" - zapowiada.

***

Zobacz więcej materiałów o gwiazdach:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje