Przejdź na stronę główną Interia.pl

Iza Miko niepokojąco chuda! Przyznała, że ma z tym problem!

Ostatnio na imprezie rozdania nagród telewizyjnych Telekamery pojawiła się także Izabela Miko (37 l.), na którą ciężko było nie zwrócić uwagi. Niestety powodem nie była piękna kreacja…

Aktorka zawsze była bardzo szczupła. Przez lata tańczyła i uczyła się w szkole baletowej i taka filigranowa figura była wymogiem, który artystka spełniała.

Reklama

Poważna kontuzja jednak przekreśliła taneczne plany na życie i Iza musiała wybrać swoją drugą pasję - aktorstwo. Szczupła sylwetka jednak pozostała i tak do dziś gwiazda musi pilnować, aby zbytnio nie stracić na wadze.

Ostatnio jednak pojawiła się na imprezie branżowej w kreacji odsłaniającej całe plecy. Oczom zebranych ukazały się przeraźliwie wychudzone plecy Izy.

Wystające łopatki i kręgi, które można było dosłownie policzyć, wywołały dyskusję, czy aktorka nie jest już za szczupła. Już kilka lat temu Miko przy okazji promocji filmu o młodych kobietach chorujących na anoreksję, powiedziała:

"Wtedy nie wiedziałam, jak to nazwać. Nie wiedziałam, że to anoreksja. Ale zmagałam się z podobnym problemem, gdy byłam bardzo młoda, jeszcze w Polsce. Ukrywałam to. Bo tu nie chodzi o to, aby być szczupłym. Chodzi o kontrolę. W świecie tańca nie ze wszystkim sobie radziłam, ale miałam kontrolę nad tym jak wyglądam".

Oby ten problem nie powrócił teraz do artystki. Wszyscy są mocno zaniepokojeni jej obecnym wyglądem. 

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 

Dowiedz się więcej na temat: Iza Miko

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje