Reklama
Reklama

Iwona Pavlović nie da się zaszczepić na koronawirusa!? "Ucieknę do Afryki"

Iwona Pavlović (57 l.) nie zamierza szczepić się na koronawirusa? Jurorka "Tańca z Gwiazdami" zdobyła się na bardzo odważne wyznanie.

Iwona Pavlović zazwyczaj nie zabiera głosu w sprawach kontrowersyjnych, jednak tym razem zrobiła wyjątek. Gwiazda przed naszą kamerą wyznała, że uczyni wszystko, aby uniknąć szczepienia na koronawirusa. Jak będzie trzeba, to ucieknie nawet do Afryki. 

"Nie jestem przeciwna szczepieniom, bo jako dziecko miałam kilka, które bardzo dobrze mi zrobiły. Jednak tym razem będę bardzo ostrożna, bo nie do końca wierzę, że ta szczepionka już tak szybko jest. Wiem, ile lat zajmuje praca nad taką szczepionką. Myślę, że na pewno nie będziemy znać całego składu i dlatego będę bardzo ostrożna" - mówi nam Pavlović. 

Reklama

I dodaje:

"Kiedy patrzę na to, co się dzieje na świecie, to będę unikała szczepienia na koronawirusa. W przypadku COVID-u jestem wyjątkowo ostrożna. Będę w grupie ostatnich osób, które się na to zdecydują albo ucieknę do Afryki".

Jej wypowiedź z pewnością ucieszy naczelną sceptyczkę Edytę Górniak, która w prawicowej telewizji już w kwietniu ogłosiła, że nigdy nie da się zaszczepić.

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Iwona Pavlović
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy