Reklama

Reklama

Reklama

Iwona Pavlović mędrkuje o romansie w TVP! Podsumowała zachowanie Cichopek i zaapelowała do Smaszcz

Iwona Pavlović (59 l.) wyraziła swoje zdanie w sprawie "afery" dotyczącej związku Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Jurorka postanowiła ocenić zachowanie Pauliny Smaszcz, byłej żony prezentera TVP, która pokusiła się o kilka komentarzy w kierunku zakochanych.

Parę dni temu media obiegła informacja o nowym związku w polskim show-biznesie. Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski ogłosili, że są parą. Z okazji 40. urodzin aktorki, prezenter zabrał ukochaną do Izraela, skąd opublikowali zdjęcia, na których są razem. Później połączyli się z "Pytaniem na śniadanie", w którym opowiedzieli o swojej miłości.

Reklama

Już wcześniej pojawiały się plotki o ich romansie, ale dopiero teraz zostały potwierdzone. W sprawie wypowiedziała się m.in. Paulina Smaszcz, która w niezbyt przyjemny sposób skomentowała nową relację swojego byłego męża. Do grona zainteresowanych tematem dołączyła również Iwona Pavlović.

Iwona Pavlović ocenia zachowanie Pauliny Smaszcz

Dziennikarze portalu jastrzabpost.pl postanowili zapytać Iwonę, co sądzi o wpisach byłej żony Macieja Kurzajewskiego. Okazuje się, że Pavlović postanowiła dać Smaszcz kilka drogocennych rad, które ta powinna wcielić w życie jak najszybciej.

Jurorka stwierdziła, że niektórzy mogą uznać zachowanie Katarzyny Cichopek za "przesadę w epatowaniu gdzie jestem, z kim jestem". Dodała, że ostatecznie to sprawa aktorki, bo to jej wybory i to ona będzie musiała zmierzyć się z konsekwencjami swoich wypowiedzi.

"Tak naprawdę to są bardzo osobiste sprawy każdego z nas. Ja daje dużą wolność wypowiedzi każdemu i każdy może mówić na swój temat, co chce, jak chce i kiedy chce. Chociaż, uważam, że każdy ma jakieś swoje własne granice. Co jest granicą u Kasi? Nie wiem" - zastanawiała się Iwona.

Iwona postanowiła również zaapelować do Pauliny Smaszcz i przywołała za przykład swoje rozstanie. Ona i jej były mąż mimo wszystko starają się utrzymywać dobre stosunki. Według Iwony szczęśliwi ludzie żyją własnym życiem i nie przejmują się tym, co było.

"Jestem zaskoczona, bo oni dość dawno się rozwiedli. Różnie się ludzie rozstają i ja również miałam rozstanie ze swoim mężem, ale do dzisiaj jesteśmy w naprawdę pozytywnych i dobrych relacjach. Nawzajem się bardzo szanujemy i chyba to jest najważniejsze. Poza tym ja jestem szczęśliwa i on jest szczęśliwy, więc takie opowieści po latach chyba nie mają sensu i są niepotrzebne. Jeżeli ktoś jest szczęśliwym człowiekiem, to chyba nie wraca do tego, co było. Także Paulino, odpuść. Żyj swoim życiem. Też na pewno jesteś szczęśliwa" - powiedziała w rozmowie Iwona.


Iwona Pavlović - kariera i życie prywatne

Iwona Pavlović urodziła się 2 listopada 1962 roku w Olsztynie. Ukończyła Liceum Ekonomiczne w Olsztynie.

Mając 15 lat, zaczęła pobierać nauki tańca towarzyskiego w olsztyńskim zespole tańca. W 1994 roku zakończyła karierę turniejową, a w 1997 roku założyła z Pavloviciem szkołę tańca. W 2003 roku wystąpiła w charakterze trenerki tańca w reality show TVN "Druga twarz".

Od 2014 roku jest jurorką programu "Polsatu Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". W 2016 roku otrzymała Złotą Odznakę Polskiego Towarzystwa Tanecznego.

Była żoną Arkadiusza Pavlovicia, którego poznała w 1981 roku na jednym ze zgrupowań tanecznych. Rozwiedli się w 2008 roku, po 19 latach małżeństwa. 25 września 2009 roku w Olsztynie poślubiła przedsiębiorcę Wojciecha Oświęcimskiego, z którym wychowuje trzech jego synów.

Zobacz też:

Ida Nowakowska o pierwszym wywiadzie Cichopek i Kurzajewskiego: "Umywam ręce"

Hakiel zabrał nową ukochaną w szczególne miejsce. Nic sobie nie robi z szumu wokół Cichopek

Oficjalne stanowisko TVP w sprawie Cichopek i Kurzajewskiego: "Nie ma zależności służbowych"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Iwona Pavlović | Paulina Smaszcz

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy