Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Iwona Pavlović: Koszmarne warunki mieszkaniowe jurorki "Tańca z gwiazdami"

Iwona Pavlović (56 l.) twierdzi, że mieszkała w podobnych warunkach jak uczestniczka "Tańca z gwiazdami" Joanna Mazur.

W jednym z odcinków show przedstawiona została sytuacja życiowa niewidomej biegaczki. Niewielka przestrzeń, wąskie łóżko, dzielona z innymi osobami łazienka na korytarzu - tak wygląda codzienność Joanny w krakowskim internacie. 

Niebawem wszystko się zmieni - jeden z deweloperów zobaczył film i postanowił ufundować sportsmence mieszkanie w prestiżowej dzielnicy Krakowa. (CZYTAJ)

Z takiego zakończenia sprawy cieszy się jurorka Iwona Pavlović, która - podobnie jak Joanna - borykała się z biedą i mieszkała w spartańskich warunkach.

"Kiedy byłam w wieku Asi, mieszkałam w Londynie. Moich rodziców nie było stać, żeby pokrywać moje lekcje tańca" - mówi nam Pavlović. 

Reklama

"Żyłam w mieszkaniu, gdzie oszczędzałam zimą na ogrzewaniu i potrafiłam mieć sopel lodu w kranie. Jestem sercem bliska Asi, wiem, co to znaczy, kiedy ma się pasję w sobie i oszczędza na jedzeniu, na wielu różnych rzeczach tylko po to, żeby tę pasję realizować. Litość to jest ostatnie słowo, które bym przypisywała Asi. To nie ona tak naprawdę prosiła o pomoc tylko my wszyscy wkoło" - podkreśla Iwona Pavlović. 


pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje