Reklama
Reklama

Iwona Lewandowska szaleje na imprezie. Mama Roberta pokazała się w seksownej sukni

Iwona Lewandowska jest w ostatnim czasie bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Mama piłkarza udostępniła niedawno relację ze zjazdu absolwentów, na którym spotkała znajomych sprzed lat. Kobieta na imprezie miała na sobie piękną czerwoną kreację.

Iwona Lewandowska wiele przeszła w życiu

Nie od dziś wiadomo, że Iwona Lewandowska nie miała zbyt łatwego życia. Los nie oszczędzał mamy piłkarza. Mąż Iwony zmarł w 2005 roku. Od tego momentu Lewandowska musiała wychowywać dzieci samotnie. Na szczęście udało jej się to i Robert dzięki jej staraniom wyrósł na bardzo zdolnego mężczyznę.

Iwona często udostępnia w swoich mediach społecznościowych stare fotografie, na których można zobaczyć młodego Roberta. Niedawno kobieta pojechała na zlot absolwentów, na którym zachwyciła zgromadzonych gości.

Zobacz też: Anna Lewandowska wygłosiła wymowne przemówienie. Wprost zwróciła się do Polek

Reklama

Iwona Lewandowska zachwyciła w czerwonej sukni

Mama Roberta Lewandowskiego jest bardzo aktywna w social mediach. 64-latka w sieci pokazuje, jak spędza czas wolny, a także dzieli się kadrami w towarzystwie ukochanego, Jacka Zwoniarskiego. Niedawno jednak zaprezentowała się w sieci w czerwonej długiej sukni. Takie ubranie wybrała na bal, który odbywał się podczas zjazdu absolwentów jej szkoły. 

Iwona Lewandowska i jej ukochany pojawili się razem na zjeździe absolwentów w Grudziądzu. Podczas hucznej imprezy mama Roberta miała okazję spotkać się po latach z przyjaciółmi z czasów szkolnych.

Obszerna relacja pojawiła się na jej instagramowym oraz facebookowym koncie. 64-latka tego dnia prezentowała się olśniewająco. Do kreacji w czerwonym kolorze dobrała lekką, czarną narzutę, srebrne szpilki oraz złotą biżuterię. Po zdjęciach, które umieściła w sieci widać, że świetnie się bawiła.

Zobacz też:

Mama Roberta Lewandowskiego znowu zakochana. Nową miłość pokazała w sieci

Lewandowska ledwie zamknęła firmę, a teraz takie wieści. Nowe zdjęcie ujawniło coś niepokojącego

Lewandowska nagle zagościła w "Dzień Dobry TVN" i odpaliła fajerwerki. Wyznała prawdę o "Lewym"


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Iwona Lewandowska
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy