Reklama
Reklama

Ivana Knoll najseksowniejszą fanką mistrzostw świata! Jej stroje szokują kibiców. Przesadziła?

Ivana Knoll (30 l.) to pochodząca z Chorwacji modelka, która zwróciła na siebie uwagę podczas tegorocznego mundialu odważnymi strojami. Kibicka nie boi się odsłaniać ciała na trybunach w Katarze, co wywołało skrajne emocje wśród internautów. Przesadza?

Mundial 2022: Ivana Knoll jako najseksowniejsza kibicka

Ivana Knoll to urocza kibicka pochodząca z Chorwacji, którą media okrzyknęły "najseksowniejszą fanką Mistrzostw Świata" w Katarze. Mimo licznych zakazów związanych z restrykcyjnym krajem, w którym organizowany jest mundial 2022, dziewczyna nie boi się odsłaniać swoich kobiecych kształtów na trybunach.

Jej znakiem charakterystycznym są biało-czerwone stroje w kratę. Zarówno sukienki, jak i bluzy, stroje kąpielowe, a nawet skarpetki. Dopasowane total looki zagwarantowały jej sporą publiczność na Instagramie - to już prawie milion obserwujących! Podczas meczu Chorwacja - Kanada Ivana pokazała się na widowni w głębokim dekolcie, co spotkało się ze sporą krytyką ze strony internautów.

Reklama

Stwierdzili, że piękność jedynie stara się prowokować swoim strojem i nie szanuje prawa, które nakazuje zakrywać kobietom ramiona i kolana.Z pewnością uwagę zwraca krągła pupa modelki, pełne, czerwone usta oraz długie, ciemne włosy. Spokojnie można pomylić ją z jedną ze sławnych WAGs... 

Knoll na co dzień mieszka w Miami, a w 2016 roku nie bez powodu została okrzyknięta Miss Chorwacji. Od tamtej pory aktywnie uczestniczy w sesjach zdjęciowych i rozwija swoje media społecznościowe. Która stylizacja podoba wam się najbardziej?

Zobacz też:

Anna Lewandowska i córeczki dopingują w Katarze. Z takim wsparciem "Lewy" musi zagrać mecz życia

Marina zaskoczyła fanów przed mundialem. Takiej niespodzianki się nie spodziewali!

Lewy organizuje konkurs na "cieszynkę". Warunek? Zakupy w sklepie Lewandowskiej!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ivana Knoll
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy