Reklama
Reklama

Isis Gee zniknęła z pierwszych stron gazet. Wiemy, jak teraz wygląda

Isis Gee jest jedną z zapomnianych gwiazd polskiej estrady, choć zdołała zapisać się na kartach historii. Wokalistka reprezentowała bowiem nasz kraj na Eurowizji w 2008 roku. Co się z nią stało? Jak teraz wygląda? Odpowiadamy i przypominamy.

Isis Gee - była gwiazdą polskiego show biznesu i słuch o niej zaginął

Tamara Gołębiowska ma polsko-amerykańskie korzenie. Gwiazda przed laty próbowała swoich sił na polskim rynku muzycznym. Zaistniała w show biznesie na krótko w 2007 r., gdy jako Isis Gee zaczęła podbijać rodzimy show-biznes. Wówczas skupiła się na rynku muzycznym - zaczęła  rozwijać karierę wokalną, a co za tym idzie, nagrywała single i całe albumy. Wielu kojarzyło ją z prawdziwie "kosmicznym głosem" i nietypowym wyglądem. Piosenkarka lubowała się w mocnej opaleniźnie i długich tipsach. Wielu wzdychało do jej zdjęć i podziwiało umiejętności wokalne, co wydawało się idealnym przepisem na sukces.

Reklama

Jej wysiłek włożony w muzykę został ostatecznie doceniony przez Polaków, którzy wybrali ją na swoją reprezentantkę na Eurowizję 2008. Chociaż Isis Gee mogła pochwalić się niepowtarzalnym głosem, nie zdołała oczarować jury występem i zdobyć upragnionej nagrody. 

Próbowała także swoich sił w tańcu i wystąpiła w "Tańcu z gwiazdami", ale z czasem, gdy ludzie zapomnieli już o Eurowizji, usunęła się w cień. Ostatni singiel wydała w 2014 r. i zamilkła na ponad dwa lata.  W 2016 r.

Isis Gee nie przypomina dawnej siebie. Została influencerką, która słynie z filtrów

Tamara Gee po raz pierwszy pojawiła się na Instagramie, gdzie skupiła się bardziej na modelingu i omawianiu produktów beauty. Gwiazda zdołała zgromadzić w sieci 10 tysięcy obserwujących, którzy wiernie śledzą jej poczynania. Wielu nie może się nadziwić, jak zmieniła się Isis przez te kilkanaście lat. 

Teraz jako 50-latka słynie nie z opalenizny i smukłego brzucha, ale z jasnej cery i prawdziwie umięśnionego ciała, a przy tym wydatnych ust. Influencerka chętnie korzysta z mocnych filtrów, które sprawiają, że jej ciało wygląda zaskakująco. Niekiedy, aż trudno uwierzyć, że to właśnie Isis Gee.

Co sądzicie o jej metamorfozie?

Zobacz też:

Isis Gee była królową "solarki" i tipsów. W wieku 50. lat po metamorfozach jest niewiele lepiej

Maryla Rodowicz na zdjęciu z Isis Gee! Aż trudno uwierzyć, jak teraz wygląda!

Quebonafide i Mariusz Jop w sądzie. Poszło o wers utworu

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Isis Gee
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy