Reklama

Reklama

Reklama

Irena Santor potrzebuje pomocy? Piosenkarka mierzy się z problemami ze wzrokiem

Irena Santor (87 l.) mierzy się z problemami zdrowotnymi. Niezapomniana wokalistka przyznała się do tego w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Co się z nią dzieje?

Irena Santor unika rozmawiania o kłopotach ze zdrowiem, które ostatnio znowu jej dokuczają. Ma ważny powód?

Irena Santor traci wzrok?

87-letnia piosenkarka, która w 2021 roku ogłosiła zakończenie swojej kariery scenicznej, wciąż chętnie odwiedza programy telewizyjne. Mogliśmy ją już oglądać w "Szansie na sukces" i "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". To właśnie w drugim, ze wskazanych show, Santor przyznała się, że dawno zapomniane problemy powróciły do niej po latach ze zdwojoną siłą.

Reklama

W 2019 roku, zmuszona pogorszającym się wzrokiem, Santor poddała się laserowej korekcie wzroku. Zabieg przyniósł niewielką, jednak dostrzegalną poprawę.

Super Express postanowił skontaktować się z wokalistką, by dowiedzieć się więcej na temat jej stanu zdrowia. Piosenkarka jednak zbyła dziennikarza stwierdzeniem, że "jest zdrowa jak rydz". Chodź twierdzenie to może mijać się z prawdą, okazuje się, że jest do Ireny podobne.

Miejmy nadzieję, że z pomocą lekarzy Santor zdoła jeszcze nacieszyć oczy pięknem otaczającego ją świata.

Irena Santor - kto to?

87-letnia kobieta zapisała się w historii polskiej muzyki jako wykonawczyni utworów popowych. Wśród najbardziej znanych utworów piosenkarki wymienić można m. in. "Tych lat nie odda nikt", "Powrócisz tu", "Już nie ma dzikich plaż" czy "Embarras". Pierwszym mężem piosenkarki był Stanisław Santor, po rozwodzie w jej życiu pojawił się Zbigniew Korpolewski, z którym wokalistka była do jego śmierci w 2018 roku. Zakończenie swojej kariery muzycznej ogłosiła w 2021 roku.

Zobacz też:

Katarzyna Cichopek "widziana pod domem Kurzajewskiego". "Wyraźnie widać, że jest zdecydowana"

Ida Nowakowska potwierdziła najgorsze. Żałoba w "Pytaniu na śniadanie". "Wierzę, że Bóg się Tobą zaopiekuje"

Magda Gessler wybuchła! Odpowiedziała złośliwej internautce

Joe Biden: Rosja nie ma czego szukać w Radzie Praw Człowieka ONZ

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Irena Santor

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy