Reklama
Reklama

Internauta odesłał Hannę Lis "do garów". Wzięła sobie tę sugestię do serca

Hanna Lis nigdy nie ukrywała, że gotowanie jest jej wielką pasją. Ze zrozumieniem potraktowała więc sugestię jednego z internautów, który odesłał ją „do garów”. Posłuchała i pokazała, co z tego wynikło.

Hanna Lis, po rozstaniu z TVP, długo szukała pomysłu na siebie.  Zaczęła od udziału w show w historii TVN-u „Azja Express”. W rywalizacji wystartowała w parze z Łukaszem Jemiołem.  

Pasje Hanny Lis: podróże i gotowanie

Chociaż zapisali się w historii show jako jedni z najbardziej grymaśnych uczestników, udało im się przetrwać aż  osiem odcinków. Po powrocie z Azji Hania ogłosiła, że podczas wycieczki na koszt TVN-u zrozumiała, że do tej pory miała zbyt materialistyczne podejście do życia i w związku z tym dokupiła kolejną parę butów. 

Reklama

Po niespecjalnie udanej przygodzie z podróżniczo-kulinarnym programem „Bez planu”,  dziennikarka szuka pomysłu na dalszą karierę. 

Hanna Lis pokazuje, jak przygotowć gazpacho

Na razie postanowiła pozostać przy gotowaniu,  wydała książkę kulinarną i chętnie dzieli się na Instagramie przepisami na potrawy, które, jak przekonuje, wcale nie są tak skomplikowane i pracochłonne, jak mogłoby się wydawać.

Ostatnio pokazała filmik, prezentujący przygotowanie gazpacho, wywodzący się z Andaluzji chłodnik, którego bazą są pomidory. 

Przy okazji wyjaśniła, że właśnie wróciła z Hiszpanii,  jednak, jak się okazuje, nie był to jedyny powód, który skłonił ją do gotowania

Hanna Lis odpowiada internaucie

Jak wyznała, do zamieszczenia filmiku skłonił ją komentarz pewnego internauty:

"Zdarzyło mi się przeczytać pod jednym z moich postów kulinarnych komentarz pt. „Lisowa do garów”! W zamierzeniu autora miał być (chyba) złośliwym, wyszło dokładnie odwrotnie! Kocham gary! Gary mnie relaksują, odstresowują, a i nieskromnie powiem, że kucharką jestem zajeb…stą, o czym zaświadczyć mogą dziesiątki pełnych i ukontentowanych brzuchów, należących do rodziny, przyjaciół, czy sąsiadów. Zatem dajcie znać, czy chcielibyście częściej widzieć Lisową przy garach i co chcielibyście, żebym dla Was następnym razem wypichciła, ok?"

Czy to zapowiedź nowego cyklu kulinarnego..?

Zobacz też:

Hanna Lis niespodziewanie wyjawiła prawdę o Rusin! Świadkowa Kingi milczała latami, aż tu nagle taka sensacja

Hanna Lis pokazała, jak przygotowuje jedzenie na grilla. W tle okazały salon z kuchnią!

Hanna Lis chwali się domem! Fani patrzą na coś innego!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Hanna Lis
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy