Reklama

Reklama

Reklama

Ilona Ostrowska zachwyca zgrabnym ciałem w bikini. Aktorka ma figurę dwudziestolatki!

Ilona Ostrowska (48 l.) to aktorka, którą widzowie pokochali za rolę Lucy w serialu "Ranczo". Dziś artystka skupia się przede wszystkim na pracy w teatrze. Ostatnio zrobiła sobie małe wakacje i pochwaliła się zdjęciem w sieci, na którym widać, w jak świetniej jest formie. Ma ciało 20-latki?

Ilona Ostrowska zachwyca zgrabnym ciałem w bikini. Aktorka ma figurę dwudziestolatki!

Ilona Ostrowska to lubiana aktorka, która nieczęsto pcha się na ścianki i nie publikuje zbyt wiele na swój temat w sieci. Ostatnio zrobiła wyjątek i pochwaliła się zdjęciem znad basenu. Aktorce wyraźnie udzielił się panujący w kraju upał, bo tego dnia zdecydowała się na dość wycięte bikini w czarnym kolorze. Na fotce widać, jak Ilona opala się w kostiumie i aż ciężko uwierzyć, że aktorka niedawno skończyła... 48 lat! Ciało aktorki jest w wyjątkowo dobrej formie, a zgrabnej figury mogłaby jej pozazdrościć niejedna dwudziestolatka. Fani nie mogli wyjść z podziwu, jak pięknie Ostrowska prezentuje się nad basenem...

Reklama

Ilona Ostrowska urodziła się w 1974 roku w Szczecinie. Jest aktorką filmową i teatralną, jednak największą popularność zyskała za sprawą udziału w serialu TVP "Ranczo". Wystąpiła w takich produkcjach jak: "Ile waży koń trojański", "7 uczuć", "Ślepnąc od świateł", czy "Komisarz mama". Prywatnie związana jest z Patrykiem Stawińskim, z którym wychowuje syna Gustawa. Z poprzedniego małżeństwa ma 16-letnią córkę Miłosławę.

Zobacz też:

Córka Aleca Baldwina, Ireland Baldwin została zgwałcona. "Byłam całkowicie nieprzytomna..."  

Te „pikantne” taśmy zachwiały karierą Pameli Anderson

Marcelina Zawadzka zamieszka z nowym facetem. Urządza się na nowo! Ma znanego sąsiada

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ilona Ostrowska

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy