Przejdź na stronę główną Interia.pl
Przejdź na stronę główną Interia.pl

Ilona Felicjańska i jej partner starają się o dziecko! "Zastanawiamy się nad in vitro"

Ilona Felicjańska (45 l.) zdradziła w rozmowie z naszym reporterem, że... stara się o dziecko.

Modelka ma już dwóch synów z byłym mężem Andrzejem Rybkowskim: Macieja oraz Adama. Mimo że straciła prawo do opieki nad nimi, to stara się być blisko i dawać im radość.

Reklama

Od 2013 roku tworzy burzliwy związek z Paulem Montaną, który dostarczył jej już wielu wrażeń. Pojawiła się zdrada z tajemniczą kobietą oraz nawrót choroby alkoholowej. Para wybrała się w lutym tego roku na odwyk, aby... zawalczyć o miłość. Zdaniem modelki wrócili jeszcze bardziej zakochani niż kiedykolwiek.

Nasz reporter podczas rozmowy z gwiazdą zapytał, czy planują dzieci.

"Bardzo chcielibyśmy mieć, jednak mamy świadomość swojego wieku. Wiek jest kwestią umysłu, wiek jest kwestią tego, jak się czujemy. Nie tracimy nadziei. Wczoraj rozmawialiśmy nawet o tym, że chcemy udać się do lekarza, który nam podpowie, czy jest szansa. Zastanawiamy się nad metodą in vitro" - mówi Felicjańska.

Przed zapłodnieniem pozaustrojowym powstrzymują ją jednak... rozmowy z różnymi ludźmi.

"Rozmawiam z osobami, które mają dzieci z in vitro, i oni są jak najbardziej 'za', rozmawiam z osobami ze środowisk duchowo-rozwojowych i oni uważają, że 'nie'. Nie wiem, na razie chcemy spróbować naturalnie. Bardzo chcielibyśmy mieć córeczkę Helenkę" - kończy Felicjańska.

Trzymamy kciuki!

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje