Reklama
Reklama

Igor Bogdanoff nie żyje. Jego brat zmarł kilka dni wcześniej

​Igor i Grichka Bogdanoff chorowali na COVID-19. 28 grudnia zmarł jeden z braci, Grichka Bogdanoff. 4 stycznia rodzina przekazała kolejne tragiczne wieści, Igor Bogdanoff nie żyje.

Igor i Grichka Bogdanoff chorowali na COVID-19. 28 grudnia zmarł Grichka Bogdanoff, a zaledwie kilka dni później odszedł jego brat bliźniak Igor Bogdanoff. 

Bracia Bogdanoff nie żyją

Bracia Bogdanoff chorowali na COVID-19. W wieku 72 lat przegrali walkę z chorobą i w odstępstwie zaledwie kilku dni zmarli. Pierwszy odszedł Grichka Bogdanoff, a dzisiaj rodzina poinformowała, że nie żyje również Igr Bogdanoff.

Bliscy słynnych bliźniaków potwierdzili w rozmowie z francuską gazetą "Nice-martin", że obaj nie byli zaszczepienie przeciw koronawirusowi. Igor Bogdanoff pozostawił w żałobie żonę, a także sześcioro dzieci. Jego brat Grichka nie miał potomstwa, ani partnerki. 

Reklama

Bracia bliźniacy, byli potomkami arystokratycznej rodziny Osten-Sacken-Bogdanoff i zdobyli rozgłos, jako prowadzący popularnonaukowy program "Temps X" w telewizji francuskiej. Zainteresowanie tematyką ścisłą było związane z ich pasją i studiami. Grichka obronił bowiem doktorat z matematyki, a Igor z fizyki. 

Publikowali swoje artykuły naukowe, o których było głośno ze względu na krytykę środowiska badawczego. Zarzucano im, że nie posiadają żadnych wartości, a w niektórych doszukiwano się plagiatu.

Bracia Bogdanoff byli dość charakterystyczni. Ich wygląd znacznie się zmienił na przestrzeni lat. Podejrzewano ich o nadmierne korzystanie z operacji plastycznych. Jednak oni sami temu zaprzeczali. Niektórzy twierdzili, że bliźniacy są chorzy na akromegalię. 

***
Zobacz także:

Zenek Martyniuk wrócił rozczarowany z sylwestra? Do tego doszły problemy rodzinne! "Zenek się wstydzi"

Maryla Rodowicz po sylwestrze znowu atakuje byłego męża. Twierdzi, że robił jej awantury

Jacek Kurski był w izolacji tylko 40 godzin pomimo dwóch dodatnich testów?!


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Grichka Bogdanoff | bracia Bogdanoff
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy