Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Ida Nowakowska szczerze o relacjach z Anną Muchą!

Ida Nowakowska (30 l.) wywiadzie wyjawiła, jak naprawdę wyglądają jej relacje z Anną Muchą (40 l.), z którą pracowała na planie „Dance, Dance, Dance”. Początki nie były łatwe…

W życiu Idy Nowakowskiej ostatnio sporo się dzieje. Gwiazda za kilka miesięcy zostanie po raz pierwszy mamą, na co czekała długi czas.

Również w jej życiu zawodowym nie wieje nudą. Ida Nowakowska z powodzeniem robi karierę w TVP. Prowadzi "Pytanie na śniadanie", jest jurorką w programie "Dance, Dance, Dance".

Taneczne show wzbudziło ostatnio spore zainteresowanie. Najpierw okazało się, że podziękowano Annie Musze, która dotąd była jurorką, później sporo kontrowersji wzbudziło obsadzenie w tej roli Agustina Egurroli.

Ida Nowakowska w najnowszym wywiadzie dla magazynu "Party" zdradziła teraz, jakie miała relacje z Anną Muchą, gdy obie zasiadały w gronie jury programu.

Reklama

Media bowiem wielokrotnie rozpisywały się o ich rzekomym konflikcie.

"Na początku faktycznie były momenty, że nie do końca się rozumiałyśmy" - przyznała Nowakowska.

"Wcześniej się nie znałyśmy, więc to było takie poznawanie się przed milionami widzów" - tłumaczy, dodając, że jednak im dłużej znała Muchę, tym bardziej ją lubiła.

Okazuje się, że gwiazda "M jak miłość" zaimponowała jej tym, jaką jest mamą.

Odniosła się również do samych zmian w obsadzie "Dance, Dance, Dance".

"Ten program cały czas się zmienia i to widzieliśmy chyba w każdej edycji. Ja za każdym razem uwielbiałam skład jurorski, miałam dobre relacje ze wszystkimi" - wyjaśniła.

***

Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Ida Nowakowska | Anna Mucha

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje