Reklama
Reklama

Ida Nowakowska pochwaliła się szczupłą sylwetką!

Ida Nowakowska (30 l.) niedawno został mamą, ale kobieta już wróciła do smukłej sylwetki, którą miała przed ciążą! Celebrytka była gwiazdą na gali "French Touch 2021". Na wydarzeniu pokazała się w odważnej kreacji, która odsłoniła jej umięśniony brzuch! Robi wrażenie?

Ida Nowakowska w końcu spełniła swoje marzenie o macierzyństwie. Razem z mężem w tym roku powitała na świecie synka! Pomimo porodu celebrytka nie zwolniła tempa i ciągle pracuje! Zasiada w fotelu jurora w tanecznym show, prowadzi program śniadaniowy, prężnie rozwija kanały w social media. Niedawno uraczyła swoją obecnością publikę na gali "French Touch 2021". Na wydarzeniu pojawiła się w odważnej kreacji! Robi wrażenie?

Reklama

Ida Nowakowska pochwaliła się szczupła sylwetką!

Artystka na specjalną okazję założyła imponującą suknię. Kreacja w ciemnej barwie miała mnóstwo świecidełek, ozdób i cekinów imitujących skrzydła. Największe zainteresowanie wzbudziło wycięcie na brzuchu Nowakowskiej. Dzięki temu można zauważyć, że Ida już wróciła do smukłej sylwetki, którą miała przed ciążą! 

Figura marzenie?

Zobaczcie również: 

Ida Nowakowska tłumaczy się z sesji w kościele! "Będę wstawiać takie zdjęcia"

Ida Nowakowska szczerze o karmieniu piersią

Marina tłumaczy się z odważnego filmiku


Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziesz na naszym INSTAGRAMIE Pomponik.pl

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama