Reklama
Reklama

Ida Nowakowska obwiesza synka flagami Polski. Tak spędzają majówkę

Ida Nowakowska (31 l.) od prawie roku spełnia się w roli mamy małego Maksymiliana. Gwiazda TVP z okazji Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej zabrała chłopca na spacer po centrum Warszawy. Podczas wyjścia celebrytka nie zapomniała o świętowaniu tego szczególnego dnia.

Ida Nowakowska jest jedną z najbardziej popularnych prezenterek w TVP. Obecnie najczęściej można ją zobaczyć w programie śniadaniowym "Pytanie na śniadanie" lub tanecznym show "Dance Dance Dance". 31-latka jest również bardzo aktywna na Instagramie, gdzie obserwuje ją ponad 388 tysięcy osób. Niedawno tancerka pojawiła się w centrum Warszawy, gdzie spacerowała ze swoim synkiem.

Ida Nowakowska obwiesza synka flagami

Ida Nowakowska pamiętała o Dniu Flagi Rzeczpospolitej Polskiej i z tej okazji postanowiła ozdobić wózek syna Maksymiliana. Niczego nieświadomy maluch grzecznie siedział i patrzył, co dokładnie robi jego mama. Po zamontowaniu trzech flag zadowolona Ida postanowiła wykorzystać piękną pogodę w stolicy i udać się na dalszy spacer.

Reklama

Gwiazda TVP na ten wyjątkowy dzień postawiła na klasyczne ubrania w czarnym kolorze. Długie eleganckie spodnie oraz top z białym kołnierzykiem doskonale współgrał ze stylizacją jej syna. Maluch ubrany był jak prawdziwy dżentelmen. Sweter, koszula, muszka oraz kaszkiet sprawiały, że Maksymilian prezentował się bardzo modnie.


Ida Nowakowska - kariera

Ida Nowakowska urodziła się 7 grudnia 1990 roku w Warszawie. Od dziecka ma podwójne obywatelstwo, amerykańskie i polskie. Jest córką pisarza Marka Nowakowskiego. Ukończyła Ogólnokształcącą Szkołę Baletową im. Romana Turczynowicza w Warszawie. Była solistką Teatru Muzycznego Roma.

W 2007 roku zajęła pierwsze miejsce w kategorii tańca współczesnego na Ogólnopolskim Konkursie Tańca w Gdańsku oraz uczestniczyła w programie rozrywkowym TVN "You Can Dance - Po prostu tańcz".

W 2008 roku rozpoczęła karierę jako prezenterka telewizyjna, prowadząc program "Przymierzalnia". W 2015 roku poślubiła Jacka Herndona, z którym studiowała aktorstwo na Uniwersytecie Kalifornijskim. 26 stycznia 2021 poinformowała, że spodziewa się dziecka. 7 maja 2021 roku urodziła syna, Maksymiliana Marka.

Zobacz też:
Bosak o chorobie. W Polsce nikt nie dawał mu większych szans. "Chciałem zniknąć"

Marcjanna Lelek szczerze o związku z kobietą: "Chciałam wykorzystać to w dobry sposób"

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ida Nowakowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy