Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Hubert Urbański zostanie ojcem

43-letni prezenter pokazał światu swoją 28-letnią dziewczynę i ogłosił, że na przełomie maja i czerwca urodzi się jego dziecko.

21 lutego na Charytatywnym Balu Dziennikarzy Hubert Urbański pojawił się w towarzystwie młodej dziewczyny. Dzień później w "Dzień dobry TVN" ogłosił, że to jego narzeczona, która już za kilka miesięcy urodzi jego dziecko.

Reklama

Brukowce "Fakt" i "Super Express" przeprowadziły śledztwo: wybranką Huberta jest 28-letnia Julia Chmielnik, córka tragicznie zmarłego aktora Jacka Chmielnika. Ukończyła krakowską Akademię Muzyczną na wydziale dyrygentury, próbowała swoich sił w śpiewie i aktorstwie.

Według informacji "Super Expressu", para spotyka się zaledwie od pół roku, a skoro poród nastąpi za trzy miesiące, oznacza to, że Julia zaszła w ciążę na samym początku ich znajomości! To chyba nie wróży dobrze.

"Trochę się boję, że się nie wyśpię przez najbliższy rok :) Ale za to, ile będziemy mieli radochy!!! Tego nie da się z niczym porównać. Bardzo się na to znów cieszę" - pisał Hubert na internetowej stronie TVN.

Urbański był już raz żonaty, obecnie jest w separacji. Z poprzedniego związku ma dwie nastoletnie córki, Mariannę i Krystynę.

Dowiedz się więcej na temat: Hubert Urbański

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje