Reklama
Reklama

"Hotel Paradise": Wiktoria uważa, że produkcja przedstawia ją w złym świetle!

Wiktoria Gąsior (23 l.) wzięła udział w programie "Hotel Paradise" i na oczach widzów była nękana przez innych uczestników. Kobieta wyznała, że nie otrzymała w show żadnej pomocy, dodała również, że produkcja usiłuję ją zdyskredytować i przedstawić w złym świetle!

Wiktoria Gąsior dała się poznać publice za sprawą programu "Hotel Paradise". Niestety kobieta pewnie niezbyt przyjemnie będzie wspominać udział w randkowym show. Od samego początku inni uczestnicy byli dla niej niemili i źle się do niej odzywali. "Koleżanki" z formatu próbowały nią manipulować i starały się, aby jak najszybciej odeszła. Podłe zachowanie nie spodobało się widzom, którzy murem stanęli za Wiktorią. Niestety ekipa programu wcale nie starała się pomóc gnębionej dziewczynie, a sama prowadząca, Klaudia El Dursi, udawała, że nie widzi problemu. 

Reklama

W niedawno opublikowanych nagraniach Gąsior opowiada o traumie, z jaką musi się zmagać po programie. Najwidoczniej celebrytka nadal przeżywa to, jak ją traktowano. Kobieta podkreśliła, że zabolało ją podejście produkcji do całej sytuacji. Okazało się, że na początku oferowali jej pomoc psychologa, nigdy jednak nie wywiązali się z obietnicy!

"Hotel Paradise": Wiktoria uważa, że produkcja przedstawia ją w złym świetle!

Celebrytka przyznała, że przez udział w formacie miała załamanie nerwowe!

Niestety produkcja programu nie stanęła na wysokości zadania i nie wsparła Wiktorii, która bardzo potrzebowała pomocy. Uważacie, że osoby zaangażowane w realizację formatu powinny ponieść odpowiedzialność, za to, co się działo w show?

Zobaczcie również:

"Hotel Paradise 4": Skandal z Wiktorią wstrząsnął widzami! TVN wydało oświadczenie!

"Hotel Paradise 4": Darek pożegnał się z programem po "rajskim rozdaniu". Burza w hotelu

Julia Dybowska wróciła do Polski! Pławi się w luksusach


Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie pomponik.pl


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Hotel Paradise | Wiktoria Gąsior
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy